| Marka Adı: | SMX |
| Model numarası: | MX-SL6000U |
| Moq: | 1pc |
| Fiyat: | 2480usd/pc |
| Ödeme şartları: | T/T |
| Tedarik Yeteneği: | 100000pcs/monthly |
| Model | MX-SL6000U |
| Parlaklık | 6000 Lumen |
| Ekran Paneli | MLA ile 3x0.64" |
| Ekran Teknolojisi | Sıvı kristal ekran |
| Yerel çözünürlük | WUXGA (1920 x 1200) |
| Işık kaynağı ömrü | Normal mod: 20.000 saat. ECO1 modu: 30.000 saat ECO2 modu: 30.000 saat |
| Lens satıcısı | RICOH |
| Lens Özellikleri | F1'de.6, 6.39mm |
| Zoom/Fokus | Kılavuz |
| Atma oranı | 0.44:1 |
| Ekran Boyutu | 55-300 inç |
| Kontrast oranı (FOFO) | 5,000,000:1 |
| Gürültü seviyesi | 37dB (normal), 27dB (ECO) |
| Tekdüzelik | % 80 |
| Görünüm oranı | Yabancı: 16:10, uyumlu: 4:3/16:9 |
| Giriş portları | VGA (x1), HDMI 1.4B (x2), USB-A (x1), USB-B (x1), RJ45 (x1), Ses girişi (x1) |
| Çıkış Portları | VGA (x1), Ses çıkışı (x1) |
| Kontrol Limanları | RS232 (x1), RJ45 (x1), USB-B (yükseltme için x1) |
| Ses | 16W hoparlör (x1) |
| Toz Filtresi Hayatı | 8,000 saat |
| Güç Gereksinimleri | 100~240V @ 50/60Hz |
| Güç tüketimi | Normal: 360W en fazla ECO1: en fazla 280W ECO2: 230W maksimum ECO Bekleme: <0.5W |
| Çalışma sıcaklığı | 0-40°C |
| Çalışma Nemliği | %20 ila %80 |
| Depolama sıcaklığı | -10 ila 50°C |
| Yüksek Yükseklik Operasyonu | 0 ~ 3000m |
| Temel Düzeltme | Dikey: ±15°, yatay: ±15° Yastık/Fırçayı Düzeltme 6 Köşe düzeltmesi 4 Köşe Düzeltmesi ızgara görüntüsü tonu |
| OSD Dilleri | İngilizce, Almanca, Fransızca, İspanyolca, Çince, Japonca ve daha fazlası da dahil olmak üzere 26 dil |
| LAN Kontrolü | RoomView (Crestron), AMX Discovery, PJ Link |
| Tarama Sıklığı | H-Sync: 15~100KHz, V-Sync: 24~85Hz |
| Boyutlar (WxHxD) | 405 mm × 404 mm × 164 mm |
| Net Ağırlık | 8.1kg |
| Standart Aksesuarlar | Güç kablosu, uzaktan kumanda ve RC pil |