| Nazwa Marki: | SMX |
| Numer modelu: | MX-SL6000U |
| MOQ: | 1pc |
| Cena: | 2480usd/pc |
| Warunki płatności: | T/T |
| Umiejętność dostaw: | 100000pcs/monthly |
| Model | MX-SL6000U |
| Jasność | 6000 lumenów |
| Panel wyświetlacza | 3x0.64" z MLA |
| Technologia wyświetlania | Wyświetlacz ciekłokrystaliczny |
| Natywna rozdzielczość | WUXGA (1920 x 1200) |
| Żywotność źródła światła | Tryb normalny: 20 000 godzin Tryb ECO1: 30 000 godzin Tryb ECO2: 30 000 godzin |
| Dostawca obiektywu | RICOH |
| Specyfikacje obiektywu | F1.6, 6.39mm |
| Zoom/Fokus | Ręczny |
| Współczynnik rzutu | 0.44:1 |
| Rozmiar ekranu | 55-300 cali |
| Współczynnik kontrastu (FOFO) | 5 000 000:1 |
| Poziom hałasu | 37dB (Normalny), 27dB (ECO) |
| Jednorodność | 80% |
| Proporcje obrazu | Natywne: 16:10, Kompatybilne: 4:3/16:9 |
| Porty wejściowe | VGA (x1), HDMI 1.4B (x2), USB-A (x1), USB-B (x1), RJ45 (x1), Wejście audio (x1) |
| Porty wyjściowe | VGA (x1), Wyjście audio (x1) |
| Porty sterowania | RS232 (x1), RJ45 (x1), USB-B (x1 do aktualizacji) |
| Audio | Głośnik 16W (x1) |
| Żywotność filtra przeciwpyłowego | 8 000 godzin |
| Wymagania zasilania | 100~240V @ 50/60Hz |
| Pobór mocy | Normalny: 360W max ECO1: 280W max ECO2: 230W max Tryb czuwania ECO: <0.5W |
| Temperatura pracy | 0 do 40°C |
| Wilgotność pracy | 20-80% |
| Temperatura przechowywania | -10 do 50°C |
| Praca na dużych wysokościach | 0~3000m |
| Korekcja zniekształceń trapezowych | Pionowa: ±15°, Pozioma: ±15° Korekcja poduszkowa/beczkowa Korekcja 6 narożników Korekcja 4 narożników Dostrajanie obrazu siatki |
| Języki OSD | 26 języków, w tym angielski, niemiecki, francuski, hiszpański, chiński, japoński i inne |
| Sterowanie przez sieć LAN | RoomView (Crestron), AMX Discovery, PJ Link |
| Częstotliwość skanowania | H-Sync: 15~100KHz, V-Sync: 24~85Hz |
| Wymiary (szer. x wys. x gł.) | 405mm × 404mm × 164mm |
| Waga netto | 8.1kg |
| Standardowe akcesoria | Przewód zasilający, pilot zdalnego sterowania i bateria do pilota |