| نام تجاری: | SMX |
| شماره مدل: | MX-LK7200K |
| شرایط پرداخت: | T/T |
| توانایی عرضه: | 10000pcs/monthly |
| نام محصول | پروژکتور لیزری 4K |
|---|---|
| روشنایی | 7200 لومن |
| رزولوشن | بهبود 4K |
| منبع نور | لیزر |
| عمر منبع نور | 20,000-30,000 ساعت |
| نسبت کنتراست | 5,000,000:1 |
| نسبت پرتاب | 1.2-2.0 |
| پشتیبانی از HDR10 | بله |
| اندازه پرتاب | 30"-300" |
| نسبت تصویر | 16:10 |
| خروجی صدا | 16 وات |
| شماره مدل | MX-LK7200K |
|---|---|
| سازنده لنز | لنز RICOH |
| نسبت پرتاب | 1.2 (واید) - 2.0 (تله) |
| نسبت زوم | زوم 1.6X |
| منبع نور | لیزر NICHIA |
| روشنایی | 7200 لومن |
| پنل نمایش | 3x0.64" با MLA |
| فناوری نمایش | نمایشگر کریستال مایع |
| عمر منبع نور | حالت عادی: 20,000 ساعت | حالت ECO: 30,000 ساعت |
| پورتهای ورودی | HDMI 2.1 (ورودی) ×2، USB-A ×2، RJ45 ×1، RS232C ×1 |
| پورتهای خروجی | پورت صدا (S/PDIF ×1)، خروجی صدا (جک مینی، 3.5 میلیمتر ×1) |
| کنترل | RJ45 ×1 (کنترل) |
| صدا | بلندگو: 16 وات ×1 |
| فیلتر گرد و غبار | با فیلتر (عمر فیلتر: 8000 ساعت) |
| تصحیح کیستون | V: ±30 درجه H: ±25 درجه، تصحیح 4 گوشه |
| دید 360 درجه آزاد | پشتیبانی میشود |