| نام تجاری: | SMX |
| شماره مدل: | MX-STD4800U |
| موق: | 1 قطعه |
| قیمت: | 660usd/pc |
| شرایط پرداخت: | t/t |
| توانایی عرضه: | 10000 قطعه/ماهانه |
| شماره مدل. | MX-STD4800U |
| روشنایی | |
| روشنایی (لومن ANSI) | 4800 |
| رزولوشن | WUXGA |
| منبع نور | |
| منبع نور | لیزر |
| حالت عادی | 20000 ساعت |
| حالت ECO1 | 30000 ساعت (TBD) |
| لنز پروجکشن | |
| فروشنده لنز | RICOH |
| F | 1.6~1.76 |
| f | 19.158~23.018mm |
| زوم/فوکوس | دستی |
| نسبت پرتاب | 1.37~1.65:1 |
| نسبت زوم | اپتیک 1.2x |
| اندازه صفحه نمایش | 30-300 اینچ |
| CR | |
| نسبت کنتراست پویا | 5000000:1 |
| نویز | |
| نویز (dB) | 37dB (عادی) 27dB (ECO1) |
| یکنواختی | 80% |
| AR | 16:10 (استاندارد)/4:3 (سازگار) |
| ترمینال (پورت ورودی/خروجی) | |
| ورودی | VGA، HDMI *2، ویدئو، ورودی صدا *2، USB-A، USB-B، RJ45 |
| خروجی | VGA، خروجی صدا |
| کنترل | RS232، RJ45، USB-B، LAN |
| مشخصات عمومی | |
| صدا | 16W*1 |
| مصرف برق | 100~240V@ 50/60Hz |
| سایر عملکردها | |
| تصحیح کیستون (لنز در مرکز) | عمودی: ±30 درجه / افقی: ±30 درجه تصحیح هندسی پین کوشن / بشکه ای / 4 گوشه / 6 گوشه / تنظیم تصویر شبکه |
| کنترل LAN | بله |
| تنظیم خودکار | جستجوی ورودی، کامپیوتر خودکار، کیستون خودکار |
| سقف خودکار | بله |
| پروجکشن 360 درجه | بله |
| ابعاد و وزن | |
| محصول (عرض*عمق*ارتفاع میلی متر) | 390*294*127 |
| وزن خالص (کیلوگرم) | 5 کیلوگرم |
| لوازم جانبی | |
| زبان های دفترچه راهنما | چینی، انگلیسی |
| لوازم جانبی استاندارد | کابل برق، کنترل از راه دور |