| Brand Name: | SMX |
| Model Number: | MX-X20000U |
| MOQ: | 1 |
| Payment Terms: | T/T,Western Union |
| Supply Ability: | 15000 Pcs/Monthly |
| Feature | Specification |
|---|---|
| Brightness | 12000 ANSI Lumens |
| Display Technology | 3LCD |
| Native Resolution | WUXGA (1920×1200) |
| Aspect Ratio | 16:10 (Compatible: 4:3 / 16:9) |
| Contrast Ratio | up to 3,000,000:1 |
| Light Source | Laser |
| Light Source Life | Up to 20,000 hours |
| Screen Size | 50 - 500 inches |
| Feature | Specification |
|---|---|
| Lens Type | Optional interchangeable lens |
| Zoom / Focus | Powered |
| Throw Ratio | 1.30 - 3.02 |
| Zoom Ratio | 2.3× |
| Lens Shift Vertical | +50% / -10% |
| Lens Shift Horizontal | ±20% |
| Feature | Specification |
|---|---|
| Dimensions | 600 × 218 × 503 mm |
| Net Weight | Approx. 24 kg |
| Operating Temperature | 5 - 40°C |
| Power Requirement | 100-240V, 50/60Hz |
| Power Consumption | Max 850W |