| Marka Adı: | SMX |
| Model numarası: | MX-STD4800U |
| Moq: | 1 adet |
| Fiyat: | 660usd/pc |
| Ödeme şartları: | T/T |
| Tedarik Yeteneği: | 100pcs/aylık |
| Model No. | MX-STD4800U |
| Parlaklık | |
| Parlaklık (ANSI Lümen) | 4800 |
| Çözünürlük | WUXGA |
| Genel Özellikler | |
| Işık kaynağı | Lazer |
| Ömrü |
Normal mod: 20000 saat
ECO1 modu: 30000 saat (TBD)
|
| Projeksiyon Lensi | |
| Lens Üreticisi | RICOH |
| F | 1.6~1.76 |
| f | 19.158~23.018mm |
| Yakınlaştırma/Odaklama | Manuel |
| Atım Oranı | 1.37~1.65:1 |
| Yakınlaştırma Oranı | 1.2x optik |
| Ekran boyutu | 30-300 inç |
| KR | |
| Dinamik Kontrast Oranı | 5000.000:1 |
| Gürültü | |
| Gürültü (dB) | 37dB (Normal) 27dB (ECO1) |
| Düzgünlük | |
| Düzgünlük | 80% |
| OR | |
| En Boy Oranı | 16:10 (Standart)/4:3 (Uyumlu) |
| Terminal (Giriş/Çıkış portu) | |
| Giriş | VGA, HDMI *2, Video, Ses girişi *2, USB-A, USB-B, RJ45 |
| Çıkış | VGA, Ses çıkışı |
| Kontrol | RS232, RJ45, USB-B, LAN |
| Genel Özellikler | |
| Ses | Hoparlör: 16W*1 |
| Güç Tüketimi | Güç Gereksinimleri: 100~240V@ 50/60Hz |
| Diğer Fonksiyonlar | |
| Keystone | Keystone Düzeltme (Lens@merkez): D: ±30° / H:±30° Yastık / Fıçı / 4 Köşe / 6 Köşe Geometri Düzeltme / Izgara Görüntü Ayarı |
| LAN Kontrolü | Evet |
| Yazılım Ayarı | Otomatik Kurulum: GİRİŞ ARAMA, OTOMATİK PC, Otomatik Keystone Otomatik Tavan: Evet 360° projeksiyon: Evet |
| Boyut ve Ağırlık | |
| Ürün (GxDxY mm) | 390*294*127 |
| Net Ağırlık (KG) | 5Kg |
| Aksesuar | |
|---|---|
| Kullanım Kılavuzu Dilleri | Çince, İngilizce |
| Standart Aksesuarlar | Güç kablosu Uzaktan kumanda |