| Marka Adı: | SMX |
| Model numarası: | MX-X12000U |
| Moq: | 1 adet |
| Ödeme şartları: | T/T, Western Union |
| Tedarik Yeteneği: | 15000 adet/aylık |
BuMX-X12000U 3LCD lazer projektörüProfesyonel projeksiyon uygulamaları için güçlü parlaklık, yüksek çözünürlük ve gelişmiş kurulum esnekliği sağlar.12000 ANSI lumen,WUXGA çözünürlüğü (1920×1200)Ve a.uzun ömürlü lazer ışık kaynağı, büyük mekanlar, projeksiyon haritası, sürükleyici kurulumlar, müzeler, sergiler ve sahne performansları için tasarlanmıştır.
Teşekkürler.3LCD ekran teknolojisi, projektör mükemmel renk doğruluğunu ve tüm ekranda tekdüze parlaklığı sağlar. Kenar karışımı, geometrik düzeltme ve 360° kurulum yeteneği ile birlikte,MX-X12000U, mimari haritalama ve sürükleyici ortamlar gibi karmaşık projeksiyon ayarları için idealdir..
| Model | |
| Model | MX-X12000U |
| Parlaklık (ANSI Lumens) | 12000 lumen |
| Karar | WUXGA (1920 × 1200) |
| Işık Kaynağı | Lazer |
| Genel Özellikler | |
| Panel | 3x0.76" |
| Ekran Teknolojisi | Sıvı kristal ekran |
| Yerel çözünürlük | WUXGA (1920 × 1200) |
| Işık Kaynağı | |
| Yaşam süresi - Normal Mod | 20000 saat |
| Yaşam süresi - ECO Modu | 20000 saat |
| Projection lens | |
| Lens Türü | Zoom Lens |
| Zoom/Fokus | Kılavuz |
| Atış oranı (16:10) | 1.46-2.95 |
| F# (Wide-Tele) | F1.7~2.37 |
| f ((mm) | 24.4-48.6 |
| Zoom oranı | 2 |
| Ekran Boyutu | 40-500 inç |
| Ağırlık | Yaklaşık 0.8kg |
| Lens Değişimi V | +50%, -10% |
| Lens kaydırma H | ±20% |
| Performans | |
| Kontrast oranı (Min) | 100000:1 |
| Gürültü - Normal (90%) | 35dB |
| Gürültü - ECO1 (75%) | 32dB |
| Gürültü - ECO2 (45%) | 32dB |
| Tekdüzelik | % 80 |
| Görünüm oranı | Yabancı: 16:10 Uyumlu: 4:3/16:9/normal |
MX-X12000U, sorunsuz entegrasyon için çok çeşitli profesyonel AV arayüzlerini destekler.
| Terminal (Geri/Dış Port) | |
| Giriş | |
| VGA | *1 |
| HDMI 1.4 (IN) | *2 |
| USB-A | *1 (5V/1.5A) |
| USB-B | *1 (Çizim) |
| RJ45 | *1 (Çizim) |
| DVI-D | *1 |
| HD BaseT | *1 |
| HD-SDI (3G-SDI) | İsteğe bağlı |
| Ses girişi (mini jack, 3.5mm) | *1 (VGA/DVI-D payı) |
| Çıkış | |
| VGA | *1 |
| HDMI 1.4 (OUT) | *1 |
| Ses çıkışı (mini-jack, 3.5mm) | *1 |
| Kontrol | |
| RS232 | *1 |
| RJ45 | *1 (Kontrol) |
| USB-B | *1 (Yükseltme için) |
| Kablolu uzaktan kumanda (IN) | *1 |
| Kablolu uzaktan kumanda (OUT) | *1 |
Projector, büyük ölçekli kurulumlar için birden fazla profesyonel kontrol sistemini destekliyor:
Bu özellikler uzaktan izleme, merkezi yönetim ve AV kontrol sistemlerine kolay entegrasyon sağlar.
Karmaşık projeksiyon ortamları için, MX-X12000U gelişmiş ayar araçlarını içerir:
Bu işlevler, eğri veya düzensiz yüzeylerde bile mükemmel görüntü hizasını sağlar.
MX-X12000U lazer projektörü, aşağıdakiler de dahil olmak üzere profesyonel AV ortamları için tasarlanmıştır: