| نام تجاری: | SMX |
| شماره مدل: | MX-SL6000U |
| موق: | 1pc |
| قیمت: | 2480usd/pc |
| شرایط پرداخت: | T/T |
| توانایی عرضه: | 100000pcs/monthly |
| مدل | MX-SL6000U |
|---|---|
| روشنایی | |
| روشنایی (لومن) | 6000 |
| مشخصات کلی | |
| پنل | پنل نمایش: 3x0.64" با MLA |
| فناوری نمایش | نمایشگر کریستال مایع |
| رزولوشن اصلی | WUXGA (1920 x 1200) |
| منبع نور | |
| طول عمر | حالت عادی: 20000 ساعت حالت ECO1: 30000 ساعت حالت ECO2: 30000 ساعت |
| لنز | |
| فروشنده لنز | RICOH |
| لنز پرتاب | F: F1.6 f: 6.39mm |
| زوم/فوکوس | دستی |
| نسبت پرتاب | 0.44:1 |
| اندازه صفحه نمایش | 55-300 اینچ |
| نسبت کنتراست (FOFO) | 5000000:1 |
| نویز (dB) | TGT: 37dB (عادی) 27dB (ECO) |
| یکنواختی (حداقل واقعی - JISX6911) | 80% |
| نسبت تصویر | اصلی: 16:10 سازگار: 4:3/16:9 |
| ترمینال (پورت ورودی/خروجی) | |
| ورودی | VGA: *1 HDMI 1.4B(IN): *2 USB-A: *1 USB-B: *1 (نمایش) RJ45: *1 (نمایش) ورودی صدا (جک کوچک، 3.5 میلیمتر): *1 |
| خروجی | VGA: *1 خروجی صدا (جک کوچک، 3.5 میلیمتر): *1 |
| کنترل | RS232: *1 RJ45: *1 (کنترل) USB-B: *1 (برای ارتقا) |
| مشخصات عمومی | |
| صدا | بلندگو: 16 وات * 1 |
| فیلتر گرد و غبار | با فیلتر |
| طول عمر فیلتر | 8000 ساعت |
| مصرف برق | |
| نیازمندیهای برق | 100~240 ولت @ 50/60 هرتز |
| مصرف برق (عادی) (حداکثر) | 360 |
| مصرف برق (ECO1) (حداکثر) | 280 |
| مصرف برق (ECO2) (حداکثر) | 230 |
| مصرف برق حالت آماده به کار ECO | <0.5 وات |
| دما و رطوبت | |
| دمای عملیاتی | 0 تا 40 درجه سانتیگراد |
| رطوبت عملیاتی | 20-80% |
| دمای ذخیرهسازی | -10 تا 50 درجه سانتیگراد |
| ارتفاع بالا | 0 تا 3000 متر |
| سایر عملکردها | |
| تصحیح کیستون (لنز در مرکز) | عمودی: ±15 درجه افقی: ±15 درجه تصحیح کوسن/بشکه تصحیح 6 گوشه تصحیح 4 گوشه تنظیم تصویر شبکهای |
| زبانهای OSD | 26 زبان: انگلیسی، آلمانی، فرانسوی، ایتالیایی، اسپانیایی، لهستانی، سوئدی، هلندی، پرتغالی، ژاپنی، چینی ساده شده، چینی سنتی، کرهای، روسی، عربی، ترکی، فنلاندی، نروژی، دانمارکی، اندونزیایی، مجارستانی، چک، قزاق، ویتنامی، تایلندی، فارسی |
| کنترل LAN | کنترل LAN-RoomView (Crestron): بله کنترل LAN--AMX Discovery: بله کنترل LAN--PJ Link: بله |
| فرکانس اسکن | محدوده H-Synch: 15 تا 100 کیلوهرتز محدوده V-Synch: 24 تا 85 هرتز |
| رزولوشن نمایش | ورودی سیگنال کامپیوتر: VGA، SVGA، XGA، SXGA، WXGA، UXGA، WUXGA، 4K@30Hz ورودی سیگنال ویدئو: 480i، 480p، 576i، 576p، 720p، 1080i و 1080p |
| تنظیمات نرمافزار | تنظیم خودکار: جستجوی ورودی، کامپیوتر خودکار، کیستون خودکار سیاه: بله تعلیق: بله (5 دقیقه بدون سیگنال به طور پیشفرض) حالت تصویر: پویا، استاندارد، سینما، تخته رنگ، sim-DICOM، تخته سیاه (سبز) زمان خنک شدن: 0 ثانیه، عادی، 30 ثانیه سقف خودکار: بله بزرگنمایی D: 1 تا 33 |
| سایر موارد | پرتاب 360 درجه: بله |
| ابعاد و وزن | |
| حداکثر ابعاد (عرض × ارتفاع × عمق میلیمتر) | 405 (عرض) × 404 (عمق) × 164 (ارتفاع) |
| وزن خالص (کیلوگرم) | 8.1 کیلوگرم |
| لوازم جانبی | |
| زبانهای دفترچه راهنما | چینی، انگلیسی |
| لوازم جانبی استاندارد | کابل برق، کنترل از راه دور و باتری RC |