| Merknaam: | SMX |
| Modelnummer: | MX-SL6000U |
| Moq: | 1pc |
| Prijs: | 2480usd/pc |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T |
| Leveringsvermogen: | 100000pcs/monthly |
| Model | MX-SL6000U |
|---|---|
| Helderheid | |
| Helderheid (Lumen) | 6000 |
| Algemene specificaties | |
| Panel | Displaypaneel: 3x0,64" met MLA |
| Displaytechnologie | Liquid Crystal Display |
| Inheemse resolutie | WUXGA (1920 x 1200) |
| Lichtbron | |
| Levensduur | Normale modus: 20000 uur ECO1-modus: 30000 uur ECO2-modus: 30000 uur |
| Lens | |
| Verkoper van lenzen | RICOH |
| Projectielenzen | F: F1.6 f: 6,39 mm |
| Zoom/Focus | Handleiding |
| Werpverhouding | 0.44:1 |
| Schermgrootte | 55-300 inch |
| Contrastverhouding (FOFO) | 5000000:1 |
| Ruis (dB) | TGT: 37 dB (normaal) 27 dB (ECO) |
| Eenvormigheid (feitelijk minimum - JISX6911) | 80% |
| Afmetingsgraad | Native: 16:10 Compatibel: 4:3/16:9 |
| Terminal (I/O-poort) | |
| Invoer | VGA: *1 HDMI 1.4B ((IN): *2 USB-A: *1 USB-B: *1 (display) RJ45: *1 (display) Audio in (mini jack,3.5 mm): *1 |
| Output | VGA: *1 Audio-uitgang (mini-jack,3.5 mm): *1 |
| Controle | RS232: *1 RJ45: *1 (controle) USB-B: *1 (voor upgrade) |
| Algemene specificaties | |
| Audio | Voorzitter: 16W*1 |
| Stoffilter | W/filter |
| Levensduur van het filter | 8.00 uur |
| Energieverbruik | |
| Energiebehoeften | 100~240V@ 50/60Hz |
| Vermogenverbruik (normaal) (max) | 360 |
| Vermogenverbruik (ECO1) (max) | 280 |
| Vermogenverbruik (ECO2) (max) | 230 |
| Energieverbruik in de stand-by-stand ECO | < 0,5 W |
| Temperatuur en luchtvochtigheid | |
| Werktemperatuur | 0 tot en met 40°C |
| Werkvochtigheid | 20-80% |
| Bergingstemperatuur | -10 tot 50°C |
| Hoogte | 0~3000 m |
| Andere functies | |
| Keystone-correctie (Lens@center) | V: ±15° H: ±15° Vermogen om te reageren 6 Hoekcorrectie 4 Hoekcorrectie Grid beeld tune |
| OSD-talen | 26 talen: Engels, Duits, Frans, Italiaans, Spaans, Pools, Zweeds, Nederlands, Portugees, Japans, Simplified Chinese, Traditional Chinese, Koreaans, Russisch, Arabisch, Turks, Fins, Noors,Deens, Indonesisch, Hongaars, Tsjechisch, Kazachs, Vietnamees, Thais, Farsi |
| LAN-controle | LAN Control-RoomView (Crestron): Ja LAN Control - AMX Discovery: Ja LAN Control-PJ Link: Ja. |
| Frequentie van het scannen | H-Synch bereik: 15~100KHz V-Sync-bereik: 24~85Hz |
| Display resolutie | Computersignaalinput: VGA, SVGA, XGA, SXGA, WXGA, UXGA, WUXGA, 4K@30Hz Video-signaalinput: 480i, 480p, 576i, 576p, 720p, 1080i en 1080p |
| SW-instelling | Automatische opstelling: Input Search, Auto PC, Auto Keystone Blank: Ja Opschorting: Ja (5 minuten zonder signaal als standaard) Afbeeldingsmodus: Dynamisch, Standaard, Cinema, Colorboard, sim-DICOM, Blackboard ((Groen) Koeltijd: 0s, normaal, 30s Automatisch plafond: Ja D-Zoom: 1~33 |
| Andere | 360°-projectie: Ja |
| Afmetingen en gewicht | |
| Maximale afmetingen (WxHxD mm) | 405 ((W) × 404 ((D) × 164 ((H) |
| Nettogewicht (kg) | 8.1 kg |
| Aanhangsel | |
| Taalhandboeken | Chinees, Engels |
| Standaard accessoires | Stroomkabel, afstandsbediening en RC-batterij |