| Nazwa Marki: | SMX |
| Numer modelu: | MX-L3700W |
| MOQ: | 1 |
| Warunki płatności: | ,T/T,Western Union |
| Umiejętność dostaw: | 20000pcs/monthly |
| Numer modelu. | MX-L3700W |
|---|---|
| Jasność | 3700 lumenów |
| Technologia wyświetlania | Wyświetlacz ciekłokrystaliczny |
| Rozdzielczość natywna | WXGA (1280 x 800) |
| Panel wyświetlacza | 3x0,59" |
| Współczynnik projekcji | 0,46:1 (80"@0,79m) |
| Rozmiar ekranu | 50"~100" |
| Współczynnik kontrastu | 10000:1 (z IRIS i trybem ECO) |
| Proporcje obrazu | 16:10 (standardowe) / 4:3 (kompatybilne) |
| Głośnik | 1x10W |
| Pobór mocy | 270W |
| Poziom hałasu | ECO: 34,9 dB / Normalny: 38,9 dB |
| Wymiary (szer. x wys. x gł.) | 347 x 341 x 141 mm |
| Waga netto | 4 kg |