| Nazwa Marki: | SMX |
| Numer modelu: | MX-DST3800U |
| MOQ: | 1pc |
| Warunki płatności: | T/T |
| Umiejętność dostaw: | 10000pcs/Monthly |
| Nr modelu. | MX-DST3800U |
| Jasność (lumeny ANSI) | 3800 |
| Rozdzielczość natywna | Full HD, 1920 x 1080 |
| Współczynnik kontrastu (FOFO) | 20000:1 |
| Kolor wyświetlacza | 30 bitów (1 037 000 000 kolorów) |
| HDR | Tak |
| Obiektyw | F<2.7(szeroki) f=7.2 |
| Proporcje obrazu | Natywne 16:9 |
| Współczynnik rzutu | 0.48 |
| Współczynnik zoomu | Stały |
| Żywotność źródła SSI (normalna) | 20 000 godzin |
| Korekcja trapezowa | Pionowa +/- 30° Pozioma +/- 30° |
| Automatyczna korekcja trapezowa | Tak (pionowa) |
| Korekcja 4 narożników | Tak |
| Przesunięcie projekcji | 107%±5% |
| Obsługa rozdzielczości | VGA (640 x 480) do UHD (3840 x 2160) |
| Kompatybilność z HDTV | 480i, 480p, 576i, 576p, 720p, 1080i, 1080p |
| Zakres ostrości (rozmiar obrazu) | Mechaniczny: 50" (0,52M) ~ 150" (1,61M) Optyczny: 70" (0,74M) ~ 100" (1,06M) |
| Wejście komputerowe (D-sub 15pin) | x1 |
| HDMI (2.0) | x 2 |
| RS232 (DB-9pin) | x1 |
| USB (Typ A) | Zewnętrzny x 1 (1) USB 2.0 (5V/1.5A) |
| USB (Typ Mini B) | x 1 (1 do aktualizacji oprogramowania układowego) |
| Wejście audio (Mini Jack) | x1 |
| Wyjście audio (Mini Jack) | x1 |
| Głośnik | 10W x 1 |
| Odbiornik IR | x1 Przód |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.) | 353x290x144 (mm) |
| Waga | ≤ 4,8 kg |
| Zasilacz | AC 100 do 240 V, 50/60 Hz |
| Zabezpieczenie | Tak |
| Zabezpieczenie Kensington | Tak |
| Otwór montażowy (dół) | Tak |
| Akcesoria (standardowe) | Pilot zdalnego sterowania x 1 Przewód zasilający (wg regionu) x 1 (1,8 m) Skrócona instrukcja obsługi x 1 Kabel HDMI x 1 (1,5 m) |