| Nazwa Marki: | SMX |
| Numer modelu: | MX-DL4500W |
| MOQ: | 1pc |
| Cena: | 759usd/pc |
| Warunki płatności: | T/T |
| Umiejętność dostaw: | 10000pcs/Monthly |
Projektor laserowy SMX DLP o standardowym rzucie z rozdzielczością WXGA do sal lekcyjnych, jasność 4500 lm, wysoki kontrast
MX-DL4500W to ekonomiczny projektor laserowy o wadze zaledwie 4,5 kg, zaprojektowany z myślą o niskich kosztach eksploatacji i konserwacji przez maksymalnie 30 000 godzin.
Zapewnia oszałamiające obrazy z optymalnymi poziomami czerni i żywymi kolorami, idealnie nadaje się do zastosowań edukacyjnych wymagających wysokiej jasności, wysokiego współczynnika kontrastu i elastycznych opcji instalacji, w tym korekcji zniekształcenia trapezowego w pionie/poziomie i regulacji w 4 rogach.
| Numer modelu. | MX-DL4500W |
| Jasność | 4500 lm |
| Natywna rozdzielczość | WXGA, 1280 x 800 |
| Współczynnik kontrastu | 20000:1 |
| Kolor wyświetlacza | 30 bitów (1 037 000 000 kolorów) |
| Obiektyw (F=, f=mm) | F=2.42~2.62 ; f=22~25.79 |
| Proporcje obrazu | Natywne 16:10 |
| Współczynnik odległości rzutu | 1.544-1.860 |
| Współczynnik zoomu | 1.2X |
| Żywotność | 20 000 godzin |
| Korekcja zniekształcenia trapezowego | 1D (ręczna), pionowa +/- 30 stopni |
| Automatyczna korekcja zniekształcenia trapezowego | Tak (pionowa) |
| Przesunięcie projekcji | 104%±5% |
| Obsługiwane rozdzielczości | VGA (640 x 480) do WUXGA (1920 x 1200) |
| Kompatybilność z HDTV | 480i, 480p, 576i, 576p, 720p, 1080i, 1080p |
| Częstotliwość pozioma | 15 kHz ~ 102 kHz |
| Częstotliwość skanowania pionowego | 23 ~ 120 kHz |
| Zakres ostrości (rozmiar obrazu) | Mechaniczny: 40" (1,31 m) ~ 300" (10,21 m) Optyczny: 40" (1,31 m) ~ 300" (10,21 m) |
| Wejście komputerowe (D-sub 15-pin) | x1 |
| HDMI (1.4) | x 2 |
| RS232 (DB-9pin) | x1 |
| USB (Typ A) | USB 2.0 (5V/1.5A) |
| USB (Typ Mini B) | x 1 (1 do aktualizacji oprogramowania układowego) |
| Wejście audio (Mini Jack) | x1 |
| Wyjście audio (Mini Jack) | x1 |
| Głośnik | 10W x 1 |
| Odbiornik IR | x1 z przodu |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.) | 353x290x144 (mm) |
| Waga | ≤ 4,8 kg |
| Normalne zużycie energii (maks.) | 220W |
| Normalne zużycie energii (typ.) | 210W |
| Zużycie energii w trybie ECO (maks.) | 170W |
| Zasilanie | AC 100 do 240 V, 50/60 Hz |
| Typowe zużycie energii | Poziom CEL 2 lub 1 (przy 220V 50Hz) |
| Zużycie energii w trybie czuwania | <0.5W |
| Hałas akustyczny (typ./tryb Eco.) | 35/33 dBA |
| Temperatura pracy | 0~40℃ |
| Tryb pracy na dużych wysokościach (1500~3000 m) | Tak |
| Kolor | Biały |
| Zabezpieczenie | Tak |
| Blokada Kensington | Tak |
| Akcesoria | Pilot, kabel zasilający, skrócona instrukcja obsługi, kabel HDMI |