| Marka Adı: | SMX |
| Model numarası: | MX-DL4500W |
| Moq: | 1pc |
| Fiyat: | 759usd/pc |
| Ödeme şartları: | T/T |
| Tedarik Yeteneği: | 10000pcs/Monthly |
SMX DLP Standart Atış Lazer Projektör WXGA ile Sınıf İçin 4500lm Parlaklık Yüksek Kontrast
MX-DL4500W, yalnızca 4,5 kg ağırlığında ve 30.000 saate kadar düşük sahip olma ve bakım maliyetleri için tasarlanmış uygun maliyetli bir lazer projektördür.
Optimal siyah seviyeleri ve canlı renklerle çarpıcı görüntüler sunar ve yüksek parlaklık, yüksek kontrast oranı ve H/V trapez düzeltme ve 4 köşe ayarı dahil olmak üzere esnek kurulum seçenekleri gerektiren eğitim ortamları için idealdir.
| Model No. | MX-DL4500W |
| Parlaklık | 4500lm |
| Yerel Çözünürlük | WXGA, 1280 x 800 |
| Kontrast Oranı | 20000:1 |
| Ekran Rengi | 30 Bit (1.037.000.000 renk) |
| Lens (F=, f=mm) | F=2.42~2.62 ; f=22~25.79 |
| En Boy Oranı | Yerel 16:10 |
| Atış Oranı | 1.544-1.860 |
| Yakınlaştırma Oranı | 1.2X |
| Ömür | 20.000 saat |
| Trapez Düzeltme | 1D(Manuel), Dikey +/- 30 derece |
| Otomatik Trapez Düzeltme | Evet (Dikey) |
| Projeksiyon Ofseti | 104%±5% |
| Çözünürlük Desteği | VGA(640 x 480) - WUXGA(1920 x 1200) |
| HDTV Uyumluluğu | 480i, 480p, 576i, 576p, 720p, 1080i, 1080p |
| Yatay Frekans | 15K~102KHz |
| Dikey Tarama Hızı | 23~120KHz |
| Odak Aralığı (Görüntü Boyutu) | Mekanik:40"(1.31M)~300"(10.21M) Optik:40"(1.31M)~300"(10.21M) |
| Bilgisayar Girişi (D-sub 15pin) | x1 |
| HDMI (1.4) | x 2 |
| RS232 (DB-9pin) | x1 |
| USB (Tip A) | USB 2.0 (5V/1.5A) |
| USB (Mini Tip B) | x 1 (Yazılım güncellemesi için 1) |
| Ses Girişi (Mini Jak) | x1 |
| Ses Çıkışı (Mini Jak) | x1 |
| Hoparlör | 10W x 1 |
| IR Alıcı | Ön x1 |
| Boyutlar (GxDxY) | 353x290x144(mm) |
| Ağırlık | ≤ 4.8Kg |
| Normal Güç Tüketimi (Maks) | 220W |
| Normal Güç Tüketimi (Tip) | 210W |
| ECO Güç Tüketimi (Maks) | 170W |
| Güç Kaynağı | AC 100 - 240 V, 50/60 Hz |
| Tipik Güç Tüketimi | CEL Seviye 2 veya Seviye 1 (220V 50Hz'de) |
| Bekleme Güç Tüketimi | <0.5W |
| Akustik Gürültü (Tip./Eko.) | 35/33 dBA |
| Çalışma Sıcaklığı | 0~40℃ |
| Yüksek İrtifa Modu (1500~3000m) | Evet |
| Renk | Beyaz |
| Güvenlik Kilidi Yuvası | Evet |
| Kensington Güvenlik Kilidi | Evet |
| Aksesuarlar | Uzaktan Kumanda, Güç Kablosu, Hızlı Başlangıç Kılavuzu, HDMI Kablosu |