| Marka Adı: | SMX |
| Model numarası: | MX-LX3700XT |
| Moq: | 1 |
| Ödeme şartları: | T/T,Western Union |
| Tedarik Yeteneği: | 20000pcs/monthly |
EÇok iyi aydınlatılmış ortamlarda bile inanılmaz derecede parlak ve canlı sunumlar sunmak için tasarlanmıştır.ve çok yönlü kısa atış yeteneği, bu projektör netlik, güvenilirlik ve etkileşim özgürlüğü isteyen eğitimciler ve iş profesyonelleri için nihai çözümdür.
| Spesifikasyon kategorisi | Ayrıntılar |
| Model numarası. | MX-L3700XT |
| Parlaklık | 3700 Lumen |
| Ekran Teknolojisi | Sıvı Kristal Ekran (3LCD) |
| Yerel çözünürlük | XGA (1024x768) |
| Lamba tüketimi | 218W |
| Lamba ömrü | 4000H (Normal) / 10000H (ECO) |
| Atma oranı | 80" @ 0.75m; 0.46:1 |
| Kontrast oranı | 15,0001 (IRIS ve ECO moduyla) |
| Gürültü seviyesi | ECO: MAX 34.9 dB; Normal: 38.9 dB |
| Giriş portları | VGA (x2), HDMI (x2), USB-A, USB-B, Ses İçeri, Bileşen Video, Kompozit Video, S-Video, RJ45 |
| Çıkış Portları | VGA, ses çıkıyor. |
| Kontrol Limanları | RS232, RJ45 (Kontrol), USB-B ( yükseltme) |
| Konuşmacı | 1x10W |
| Güç tüketimi | 270W (işlevsel), <0.5W (ECO Bekleme), <3W (Ağ Bekleme) |
| Çalışma sıcaklığı | 0°C~40°C (35~ ECO) |
| Boyutlar (WxHxD) | 347 x 341 x 141 mm |
| Net Ağırlık | 4 kg |
| Standart Aksesuarlar | Güç kablosu, HDMI kablosu, uzaktan kumanda |