| نام تجاری: | SMX |
| شماره مدل: | MX-LX3700XT |
| موق: | 1 |
| شرایط پرداخت: | T/T,Western Union |
| توانایی عرضه: | 20000pcs/monthly |
Eطراحی شده برای ارائه ارائه های شگفت انگیز روشن و پر جنب و جوش، حتی در محیط های روشن. با قدرت 3700 لومن رنگ و روشنایی سفید، تکنولوژی پیشرفته 3LCD،و قابلیت پرتاب کوتاه، این پروژکتور بهترین راه حل برای مربیان و متخصصان کسب و کار است که به وضوح، قابلیت اطمینان و آزادی تعاملی نیاز دارند.
| دسته بندی مشخصات | جزئیات |
| شماره مدل | MX-L3700XT |
| روشنایی | ۳۷۰۰ لومن |
| تکنولوژی نمایش | صفحه نمایش کریستال مایع (3LCD) |
| رزولوشن بومی | XGA (1024x768) |
| مصرف لامپ | ۲۱۸ وات |
| طول عمر لامپ | 4000H (عادی) / 10000H (ECO) |
| نسبت پرتاب | 80"@0.75m؛ 0.46:1 |
| نسبت کنتراست | 15,000:1 (با حالت IRIS و ECO) |
| سطح سر و صدا | ECO: MAX 34.9dB؛ نرمال: 38.9dB |
| پورت های ورودی | VGA (x2) ، HDMI (x2) ، USB-A ، USB-B ، Audio In ، Component Video ، Composite Video ، S-Video ، RJ45 |
| پورت های خروجی | VGA، صوتی خارج |
| پورت های کنترل | RS232، RJ45 (کنترول) ، USB-B (توسعه) |
| سخنران | 1x10W |
| مصرف برق | ۲۷۰ وات (کار) ، <۰٫۵ وات (ECO Standby) ، ۳ وات (Network Standby) |
| دمای کار | 0°C~40°C (35~ ECO) |
| ابعاد (WxHxD) | ۳۴۷ × ۳۴۱ × ۱۴۱ میلی متر |
| وزن خالص | 4 کیلوگرم |
| لوازم جانبی استاندارد | کابل برق، کابل HDMI، کنترل از راه دور |