| نام تجاری: | SMX |
| شماره مدل: | MX-DL4500W |
| موق: | 1pc |
| قیمت: | 759usd/pc |
| شرایط پرداخت: | T/T |
| توانایی عرضه: | 10000pcs/Monthly |
پروژکتور لیزری SMX 4500 لومن DLP پرتاب کوتاه با WXGA برای کلاس درس
پروژکتور لیزری DLP SMX نوعی پروژکتور است که از فناوری DLP در ترکیب با منبع نور لیزری برای ایجاد تصاویر روشن و با کیفیت بالا برای کاربردهای مختلف مانند ارائهها، سینمای خانگی، کلاسهای درس و جلسات کاری استفاده میکند.
| شماره مدل. | MX-DL4500W |
| روشنایی | 4500 لومن |
| رزولوشن اصلی | WXGA، 1280 x 800 |
| نسبت کنتراست (FOFO) | حداقل 20000:1 |
| رنگ نمایشگر | 30 بیت (1,037,000,000 رنگ) |
| REC709 | معمولاً 90% / حداقل 82% |
| لنز (F=، f=mm) | F=2.42~2.62 ; f=22~25.79 |
| نسبت تصویر | اصلی 16:10 |
| نسبت پرتاب | 1.544-1.860 |
| نسبت زوم | 1.2X |
| عمر منبع SSI (عادی) | 20,000 ساعت |
| تنظیم کیستون | 1D (دستی)، عمودی +/- 30 درجه |
| کیستون خودکار | بله (عمودی) |
| افست پروجکشن | 104%±5% |
| پشتیبانی از رزولوشن | VGA (640 x 480) تا WUXGA (1920 x 1200) |
| سازگاری HDTV | 480i، 480p، 576i، 576p، 720p، 1080i، 1080p |
| فرکانس افقی | 15K~102KHz |
| نرخ اسکن عمودی | 23~120KHz |
| محدوده فوکوس (اندازه تصویر) | مکانیکی: 40 اینچ (1.31 متر) ~ 300 اینچ (10.21 متر) نوری: 40 اینچ (1.31 متر) ~ 300 اینچ (10.21 متر) |
| ورودی کامپیوتر (D-sub 15pin) | x1 |
| HDMI (1.4) | x2 |
| RS232 (DB-9pin) | x1 |
| USB (Type A) | USB 2.0 (5V/1.5A) |
| USB (Type Mini B) | x1 (1 برای ارتقاء FW) |
| ورودی صدا (جک مینی) | x1 |
| خروجی صدا (جک مینی) | x1 |
| بلندگو | 10 وات x 1 |
| گیرنده IR | x1 جلو |
| ابعاد (عرض × عمق × ارتفاع) | 353x290x144 (میلیمتر) |
| وزن | ≤ 4.8 کیلوگرم |
| مصرف برق عادی (حداکثر) | 220 وات |
| مصرف برق عادی (معمولاً) | 210 وات |
| مصرف برق ECO (حداکثر) | 170 وات |
| منبع تغذیه | AC 100 تا 240 ولت، 50/60 هرتز |
| مصرف برق معمول | سطح 2 یا سطح 1 CEL (در 220 ولت 50 هرتز) |
| مصرف برق در حالت آماده به کار | <0.5 وات |
| نویز صوتی (معمولاً/ECO) | 35/33 دسیبل |
| دمای عملیاتی | 0 تا 40 درجه سانتیگراد |
| حالت ارتفاع بالا (1500 تا 3000 متر) | بله |
| رنگ | سفید |
| قفل امنیتی | بله |
| قفل کنزینگتون | بله |
کنترل از راه دور، کابل برق، راهنمای شروع سریع، کابل HDMI