| Marka Adı: | SMX |
| Model numarası: | MX-DL4500W |
| Moq: | 1pc |
| Fiyat: | 759usd/pc |
| Ödeme şartları: | T/T |
| Tedarik Yeteneği: | 10000pcs/Monthly |
SMX 4500 Lümen DLP Kısa Mesafeli Lazer Projektör WXGA ile Sınıf İçin
SMX DLP lazer projektör, sunumlar, ev sineması, sınıflar ve iş toplantıları gibi çeşitli uygulamalar için parlak, yüksek kaliteli görüntüler oluşturmak üzere bir lazer ışık kaynağı ile birlikte DLP teknolojisini kullanan bir projektör türüdür.
| Model No. | MX-DL4500W |
| Parlaklık | 4500 lm |
| Yerel Çözünürlük | WXGA, 1280 x 800 |
| Kontrast Oranı (FOFO) | Min. 20000:1 |
| Ekran Rengi | 30 Bit (1.037.000.000 renk) |
| REC709 | Tip. %90 / Min %82 |
| Lens (F=, f=mm) | F=2.42~2.62 ; f=22~25.79 |
| En Boy Oranı | Yerel 16:10 |
| Yansıtma Oranı | 1.544-1.860 |
| Yakınlaştırma Oranı | 1.2X |
| SSI Kaynak Ömrü (Normal) | 20.000 saat |
| Keystone Ayarı | 1D (Manuel), Dikey +/- 30 derece |
| Otomatik Keystone | Evet (Dikey) |
| Projeksiyon Ofseti | %104±5 |
| Çözünürlük Desteği | VGA(640 x 480) - WUXGA(1920 x 1200) |
| HDTV Uyumluluğu | 480i, 480p, 576i, 576p, 720p, 1080i, 1080p |
| Yatay Frekans | 15K~102KHz |
| Dikey Tarama Hızı | 23~120KHz |
| Odak Aralığı (Görüntü Boyutu) | Mekanik: 40"(1.31M)~300"(10.21M) Optik: 40"(1.31M)~300"(10.21M) |
| Bilgisayar girişi (D-sub 15pin) | x1 |
| HDMI (1.4) | x2 |
| RS232 (DB-9pin) | x1 |
| USB (Tip A) | USB 2.0 (5V/1.5A) |
| USB (Tip Mini B) | x1 (1 adet FW yükseltmesi için) |
| Ses girişi (Mini Jak) | x1 |
| Ses çıkışı (Mini Jak) | x1 |
| Hoparlör | 10W x 1 |
| IR Alıcı | x1 Ön |
| Boyutlar (GxDxY) | 353x290x144(mm) |
| Ağırlık | ≤ 4.8Kg |
| Normal Güç Tüketimi (Maks) | 220W |
| Normal Güç Tüketimi (Tip) | 210W |
| ECO Güç Tüketimi (Maks) | 170W |
| Güç Kaynağı | AC 100 - 240 V, 50/60 Hz |
| Tipik Güç Tüketimi | CEL Seviye 2 veya Seviye 1 (220V 50Hz'de) |
| Bekleme Güç Tüketimi | <0.5W |
| Akustik Gürültü (Tip./Eko.) | 35/33 dBA |
| Çalışma Sıcaklığı | 0~40℃ |
| Yüksek İrtifa Modu (1500~3000m) | Evet |
| Renk | Beyaz |
| Güvenlik Kilidi Yuvası | Evet |
| Kensington Güvenlik Kilidi | Evet |
Uzaktan Kumanda, Güç Kablosu, Hızlı Başlangıç Kılavuzu, HDMI Kablosu