| Marka Adı: | SMX |
| Model numarası: | MX-L375X |
| Moq: | 1pc |
| Fiyat: | 425usd/pc |
| Ödeme şartları: | T/T |
| Tedarik Yeteneği: | 10000pcs/Monthly |
| Özellik | Detaylar |
|---|---|
| Model Numarası | MX-L375X |
| Parlaklık | 3.700 ANSI Lümen |
| Işık Kaynağı | 225W Lamba |
| Ekran Teknolojisi | 3LCD Sıvı Kristal Ekran |
| Yerel Çözünürlük | XGA (1024x768) |
| En Boy Oranı | 4:3 (Standart) / 16:9 (Uyumlu) |
| Kontrast Oranı | 15.000:1 (IRIS ile) |
| Lamba Ömrü | 10.000 saat (Normal) / 20.000 saat (ECO) |
| Atım Oranı | 1.48~1.78:1 (70"@2.1m) |
| Ekran Boyutu | 30"~300" (0.888~10.937m) |
| Zoom Oranı | 1.2x optik |
| Gürültü Seviyesi | 30dB (ECO) / 37dB (Normal) |
| Giriş Bağlantı Noktaları | Çıkış Bağlantı Noktaları | Kontrol Bağlantı Noktaları |
|---|---|---|
| VGA x1 | VGA x1 | RS232 x1 |
| HDMI x2 | Ses Çıkışı x1 | RJ45 x1 (Kontrol) |
| Video x1 | USB-B x1 | |
| Ses Girişi x1 (3.5mm) | ||
| Ses Girişi x1 (RCA L/R) | ||
| USB-A 2.0 x1 | ||
| USB-B x1 (Ekran) | ||
| RJ45 x1 (Ekran) | ||
| YCbCr/Bileşen x1 |