| Merknaam: | SMX |
| Modelnummer: | MX-L375X |
| Moq: | 1pc |
| Prijs: | 425usd/pc |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T |
| Leveringsvermogen: | 10000pcs/Monthly |
| Specificatie | Detail |
|---|---|
| Modelnummer | MX-L375X |
| Helderheid | 3700 ANSI-lumens |
| Lichtbron | 225 W lampen |
| Displaytechnologie | 3LCD-vloeibare kristallen display |
| Inheemse resolutie | XGA (1024x768) |
| Afmetingsgraad | 43 (standaard) / 16:9 (compatibel) |
| Contrastverhouding | 15,000:1 (met IRIS) |
| Levensduur van de lamp | 10,000 uur (normaal) / 20.000 uur (ECO) |
| Werpverhouding | 1.48 tot 1.781 (70"@2.1m) |
| Schermgrootte | 30"~300" (0.888~10.937m) |
| Zoomverhouding | 1.2x optisch |
| Geluidsniveau | 30dB (ECO) / 37dB (normaal) |
| Invoerpoorten | Uitgangspoorten | Controleporten |
|---|---|---|
| VGA × 1 | VGA × 1 | RS232 ×1 |
| HDMI ×2 | Audio-uitgang ×1 | RJ45 ×1 (controle) |
| Video × 1 | USB-B × 1 | |
| Audio in ×1 (3,5 mm) | ||
| Audio in ×1 (RCA L/R) | ||
| USB-A 2.0 × 1 | ||
| USB-B ×1 (display) | ||
| RJ45 ×1 (display) | ||
| YCbCr/component ×1 |