| Merknaam: | SMX |
| Modelnummer: | MX-DL4500W |
| Moq: | 1pc |
| Prijs: | 759usd/pc |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T |
| Leveringsvermogen: | 10000pcs/Monthly |
SMX DLP standaard laserprojector met WXGA voor klaslokaal 4500lm Helderheid hoog contrast
De MX-DL4500W is een kosteneffectieve laserprojector die slechts 4,5 kg weegt en is ontworpen voor lage eigendoms- en onderhoudskosten tot 30.000 uur.
Het levert prachtige beelden met optimale zwarte niveaus en levendige kleuren en is ideaal voor educatieve instellingen die een hoge helderheid, een hoge contrastverhouding en flexibele installatieopties vereisen.met inbegrip van H/V keystone en 4-hoek aanpassing.
| Model nr. | MX-DL4500W |
| Helderheid | 4500 ml |
| Inheemse resolutie | WXGA, 1280 x 800 |
| Contrastverhouding | 20000:1 |
| Kleur weergeven | 30 bits (1,037,000, 000 kleuren) |
| Lens (F=, f=mm) | F=2,42~2,62; f=22~25.79 |
| Afmetingsgraad | Native 16:10 |
| Werpverhouding | 1.544-1.860 |
| Zoomverhouding | 1.2X |
| Levensduur | 20,000 uur |
| Keystone-aanpassing | 1D ((handmatig), Verticaal +/- 30 graden |
| Auto Keystone | Ja (verticaal) |
| Projectieverschuiving | 104%±5% |
| Ondersteuning van de resolutie | VGA ((640 x 480) tot WUXGA ((1920 x 1200) |
| HDTV-compatibiliteit | 480i, 480p, 576i, 576p, 720p, 1080i, 1080p |
| Horizontale frequentie | 15K~102KHz |
| Verticale scansnelheid | 23~120KHz |
| Focusbereik ((Beeldgrootte) | Mechanische: 40" (~1.31M) ~300" (~10.21M) Optisch: 40" (~1.31M) ~300" (~10.21M) |
| Computer in (D-sub 15pin) | x1 |
| HDMI (1.4) | x 2 |
| RS232 (DB-9pin) | x1 |
| USB (type A) | USB 2.0 (5V/1,5A) |
| USB (type Mini B) | x 1 (1 voor FW-opwaardering) |
| Audio in (Mini Jack) | x1 |
| Audio uit (Mini Jack) | x1 |
| Voorzitter | 10Wx 1 |
| IR-ontvanger | x1 Voorzijde |
| Afmetingen (WxDxH) | 353x290x144 mm |
| Gewicht | ≤ 4,8 kg |
| Normaal stroomverbruik ((Max)) | 220 W |
| Normaal stroomverbruik (type) | 210 W |
| ECO-energieverbruik ((Max) | 170 W |
| Stroomvoorziening | AC 100 tot 240 V, 50/60 Hz |
| Typisch energieverbruik | CEL niveau 2 of niveau 1 ((bij 220V 50Hz)) |
| Energieverbruik in stand-by | < 0,5 W |
| Geluid (type/eco) | 35/33 dBA |
| Werktemperatuur | 0°C tot 40°C |
| Hoogte-modus ((1500~3000m) | - Ja, dat klopt. |
| Kleur | Wit |
| Beveiligingsbalk | - Ja, dat klopt. |
| Kensington Security | - Ja, dat klopt. |
| Accessoires | Afstandsbediening, voedingskabel, snelstartuig, HDMI-kabel |