| Ονομασία μάρκας: | SMX |
| Αριθμός μοντέλου: | MX-DL4500W |
| Μούβ: | 1pc |
| Τιμή: | 759usd/pc |
| Όροι πληρωμής: | T/T |
| Ικανότητα προμήθειας: | 10000pcs/Monthly |
SMX DLP Standard Laser Projector με WXGA για τάξη 4500lm φωτεινότητα υψηλή αντίθεση
Ο προβολέας λέιζερ MX-DL4500W είναι ένας οικονομικά αποδοτικός προβολέας λέιζερ που ζυγίζει μόλις 4,5 kg και έχει σχεδιαστεί για χαμηλά έξοδα ιδιοκτησίας και συντήρησης έως και 30.000 ώρες.
Παρέχει εκπληκτικές εικόνες με βέλτιστα επίπεδα μαύρου και ζωντανά χρώματα και είναι ιδανικό για εκπαιδευτικές ρυθμίσεις που απαιτούν υψηλή φωτεινότητα, υψηλή αναλογία αντίθεσης και ευέλικτες επιλογές εγκατάστασης.συμπεριλαμβανομένου του H/V keystone και της ρυθμίσεως 4 γωνιών.
| Αριθμός μοντέλου. | MX-DL4500W |
| Φωτεινότητα | 4500lm |
| Εθνική ανάλυση | WXGA, 1280 x 800 |
| Αντιδιαστολή | 20000:1 |
| Εμφάνιση χρώματος | 30 bits (1,037,000, 000 χρώματα) |
| Δοκίμιο (F=, f=mm) | F=2.42~2.62 ; f=22~25.79 |
| Αναλογία όψεων | Γεννήθηκε στις 16:10 |
| Αναλογία ρίψης | 1.544-1.860 |
| Αναλογία μεγέθυνσης | 1.2X |
| Ζωή | 20,000 ώρες |
| Προσαρμογή βασικού στοιχείου | 1D ((χειροκίνητο), κάθετη +/- 30 μοίρες |
| Αυτοκινητικό Keystone | Ναι (κατά κάθετη κατεύθυνση) |
| Ανάκαμψη προβολής | 104%±5% |
| Υποστήριξη επίλυσης | VGA ((640 x 480) έως WUXGA ((1920 x 1200) |
| Συμφωνία HDTV | 480i, 480p, 576i, 576p, 720p, 1080i, 1080p |
| Οριζόντια συχνότητα | 15K~102KHz |
| Στεκότακτη ταχύτητα σάρωσης | 23~120KHz |
| Πεδίο εστίασης ((Μέγεθος εικόνας) | Μηχανολογικό: 40 " (1,31M) ~ 300 " (10,21M) Οπτικό: 40" (1,31M) ~ 300" (10,21M) |
| Ηλεκτρονικός υπολογιστής (D-sub 15pin) | x1 |
| HDMI (1.4) | x 2 |
| RS232 (DB-9pin) | x1 |
| USB (τύπου Α) | USB 2.0 (5V/1.5A) |
| USB (τύπος Mini B) | x 1 (1 για αναβάθμιση FW) |
| Ακουστικό (Mini Jack) | x1 |
| Ακουστική έξοδος (Mini Jack) | x1 |
| Ομιλητής | 10Wx 1 |
| Πιστοποιητής υπέρυθρων | x1 Μπροστά |
| Μέγεθος (WxDxH) | 353x290x144 ((mm) |
| Βάρος | ≤ 4,8Kg |
| Κανονική κατανάλωση ισχύος (μέγιστη) | 220W |
| Κανονική κατανάλωση ισχύος (τύπος) | 210W |
| Ηλεκτρική κατανάλωση ECO (μέγιστη) | 170W |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | Εναλλακτικός ρεύμα 100-240 V, 50/60 Hz |
| Τυπική κατανάλωση ενέργειας | CEL Επίπεδο 2 ή Επίπεδο 1 (σε 220V 50Hz) |
| Κατανάλωση ισχύος σε κατάσταση αναμονής | < 0,5 W |
| Ακουστικός θόρυβος (τύπος/οικολογικό) | 35/33 dBA |
| Θέρμανση λειτουργίας | 0~40°C |
| Τρόπος υψηλού υψόμετρου (~ 1500~3000m) | - Ναι, ναι. |
| Χρώμα | Λευκό |
| Τρίπλο ασφαλείας | - Ναι, ναι. |
| Ασφάλεια Κένσινγκτον | - Ναι, ναι. |
| Συσκευές | Απομακρυσμένο, καλώδιο τροφοδοσίας, οδηγός γρήγορης εκκίνησης, καλώδιο HDMI |