| نام تجاری: | SMX |
| شماره مدل: | MX-DL4500W |
| موق: | 1pc |
| قیمت: | 759usd/pc |
| شرایط پرداخت: | T/T |
| توانایی عرضه: | 10000pcs/Monthly |
پروژکتور لیزری SMX DLP استاندارد با WXGA برای کلاس 4500lm روشنایی کنتراست بالا
MX-DL4500W یک پروژکتور لیزری مقرون به صرفه است که فقط 4.5 کیلوگرم وزن دارد و برای هزینه های مالکیت و نگهداری کم تا 30،000 ساعت طراحی شده است.
این تصویر تصاویر خیره کننده ای را با سطوح سیاه بهینه و رنگ های زنده ارائه می دهد و برای تنظیمات آموزشی که نیاز به روشنایی بالا، نسبت کنتراست بالا و گزینه های نصب انعطاف پذیر دارند، ایده آل است.از جمله H/V Keystone و تنظیم 4 گوشه.
| شماره مدل | MX-DL4500W |
| روشنایی | 4500lm |
| رزولوشن بومی | WXGA، 1280 x 800 |
| نسبت کنتراست | 20000:1 |
| رنگ نمایش | ۳۰ بیت (۱)037,000،000 رنگ) |
| لنز (F=، f=mm) | F=2.42~2.62 ؛ f=22~25.79 |
| نسبت ابعاد | 16 ساله:10 |
| نسبت پرتاب | 1.۵۴۴-۱860 |
| نسبت زوم | 1.2X |
| طول عمر | 20،000 ساعت |
| تنظیمات کلیدی | 1D ((دستی) ، عمودی +/- 30 درجه |
| آٹو کیستون | بله (عمودی) |
| پیش بینی Offset | 104%±5% |
| حمایت از حل | VGA ((640 x 480) به WUXGA ((1920 x 1200) |
| سازگاری HDTV | 480i، 480p، 576i، 576p، 720p، 1080i، 1080p |
| فرکانس افقی | 15K ~ 102KHz |
| نرخ اسکن عمودی | ۲۳ تا ۱۲۰ کیلو هرتز |
| محدوده فوکوس ((سطح تصویر) | ميكانيكي: ۴۰*۱٫۳۱*۳۰۰*۱۰*۲۱*۳۰۰*۱۰*۲۱*۳۰۰*۳۰۰*۱۰*۲۱*۳۰۰*۳۰۰*۳۰۰*۳۰۰*۳۰۰*۳۰۰*۳۰۰*۳۰۰*۳۰۰*۳۰۰*۳۰۰*۳۰۰*۳۰۰*۳۰۰*۳۰۰*۳۰۰*۳۰۰*۳۰۰*۳۰۰*۳۰۰*۳۰۰*۳۰۰*۳۰۰*۳۰۰*۳۰۰*۳۰۰*۳۰۰*۳۰۰*۳۰۰*۳۰۰*۳۰۰*۳۰۰*۳۰۰*۳۰۰*۳۰۰*۳۰۰*۳۰۰*۳۰۰*۳۰۰*۳۰۰*۳۰۰*۳۰۰*۳۰۰*۳۰۰*۳۰۰*۳۰۰*۳۰۰*۳۰۰*۳۰۰*۳۰۰*۳۰۰*۳۰۰*۳۰۰*۳۰۰*۳۰۰*۳۰۰*۳۰۰*۳۰۰*۳۰۰*۳۰۰*۳۰۰*۳۰۰*۳۰۰*۳۰۰*۳۰۰*۳۰۰*۳۰۰*۳۰۰*۳۰۰*۳۰۰*۳ اپتیکال: ۴۰" (۱.۳۱M) ~ ۳۰۰" (۱۰.۲۱M) |
| کامپیوتر در (D-sub 15pin) | x1 |
| HDMI (1.4) | x 2 |
| RS232 (DB-9pin) | x1 |
| USB (نوع A) | USB 2.0 (5V/1.5A) |
| USB (نوع مینی B) | x 1 (1 برای ارتقاء FW) |
| صدا وارد (مینی جک) | x1 |
| صوتی (مینی جک) | x1 |
| سخنران | 10Wx 1 |
| گیرنده IR | x1 جلو |
| ابعاد (WxDxH) | 353x290x144 ((ملی متر) |
| وزن | ≤ 4.8 کیلوگرم |
| مصرف برق عادی ((حداکثر)) | 220 وات |
| مصرف برق عادی ((نوع) | ۲۱۰ وات |
| مصرف برق ECO ((حداکثر)) | 170 وات |
| منبع برق | AC 100 تا 240 V، 50/60 Hz |
| مصرف برق معمولی | CEL سطح 2 یا سطح 1 ((در 220V 50Hz)) |
| مصرف برق در حالت آماده | <0.5W |
| صدای صوتی (نوع / محیط زیست) | ۳۵/۳۳ دی بی ای |
| دمای کار | 0 تا 40 درجه سانتیگراد |
| حالت ارتفاع بالا ((1500~3000m) | آره |
| رنگ | سفید |
| نوار امنيتي | آره |
| امنیت کنزینگتون | آره |
| لوازم | کنترل از راه دور، سیم برق، راهنمای شروع سریع، کابل HDMI |