| Ονομασία μάρκας: | SMX |
| Αριθμός μοντέλου: | MX-DL4500W |
| Μούβ: | 1pc |
| Τιμή: | 759usd/pc |
| Όροι πληρωμής: | T/T |
| Ικανότητα προμήθειας: | 10000pcs/Monthly |
Προβολέας λέιζερ μικρής απόστασης SMX 4500 Lumen DLP με WXGA για αίθουσα διδασκαλίας
Ο προβολέας λέιζερ DLP SMX είναι ένας τύπος προβολέα που χρησιμοποιεί τεχνολογία DLP σε συνδυασμό με πηγή φωτός λέιζερ για τη δημιουργία φωτεινών, υψηλής ποιότητας εικόνων για διάφορες εφαρμογές, όπως παρουσιάσεις, οικιακό κινηματογράφο, αίθουσες διδασκαλίας και επαγγελματικές συναντήσεις.
| Αριθμός μοντέλου. | MX-DL4500W |
| Φωτεινότητα | 4500 lm |
| Εγγενής ανάλυση | WXGA, 1280 x 800 |
| Λόγος αντίθεσης (FOFO) | Ελάχ. 20000:1 |
| Χρώμα οθόνης | 30 Bits (1.037.000.000 χρώματα) |
| REC709 | Τυπ. 90% / Ελάχ. 82% |
| Φακός (F=, f=mm) | F=2.42~2.62 ; f=22~25.79 |
| Αναλογία εικόνας | Εγγενής 16:10 |
| Λόγος προβολής | 1.544-1.860 |
| Λόγος ζουμ | 1.2X |
| Διάρκεια ζωής πηγής SSI (Κανονική) | 20.000 ώρες |
| Ρύθμιση keystone | 1D (Χειροκίνητη), Κάθετη +/- 30 μοίρες |
| Αυτόματο Keystone | Ναι (Κάθετο) |
| Μετατόπιση προβολής | 104%±5% |
| Υποστήριξη ανάλυσης | VGA (640 x 480) έως WUXGA (1920 x 1200) |
| Συμβατότητα HDTV | 480i, 480p, 576i, 576p, 720p, 1080i, 1080p |
| Οριζόντια συχνότητα | 15K~102KHz |
| Ρυθμός κάθετης σάρωσης | 23~120KHz |
| Εύρος εστίασης (Μέγεθος εικόνας) | Μηχανικό: 40"(1.31M)~300"(10.21M) Οπτικό: 40"(1.31M)~300"(10.21M) |
| Είσοδος υπολογιστή (D-sub 15pin) | x1 |
| HDMI (1.4) | x2 |
| RS232 (DB-9pin) | x1 |
| USB (Τύπος A) | USB 2.0 (5V/1.5A) |
| USB (Τύπος Mini B) | x1 (1 για αναβάθμιση FW) |
| Είσοδος ήχου (Mini Jack) | x1 |
| Έξοδος ήχου (Mini Jack) | x1 |
| Ηχείο | 10Wx1 |
| Δέκτης IR | x1 Μπροστά |
| Διαστάσεις (ΠxΒxΥ) | 353x290x144(mm) |
| Βάρος | ≤ 4.8Kg |
| Κανονική κατανάλωση ενέργειας (Μέγιστη) | 220W |
| Κανονική κατανάλωση ενέργειας (Τυπική) | 210W |
| Κατανάλωση ενέργειας ECO (Μέγιστη) | 170W |
| Τροφοδοτικό | AC 100 έως 240 V, 50/60 Hz |
| Τυπική κατανάλωση ενέργειας | Επίπεδο CEL 2 ή Επίπεδο 1 (στα 220V 50Hz) |
| Κατανάλωση ενέργειας σε αναμονή | <0.5W |
| Ακουστικός θόρυβος (Τυπ./Eco.) | 35/33 dBA |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | 0~40℃ |
| Λειτουργία σε μεγάλο υψόμετρο (1500~3000m) | Ναι |
| Χρώμα | Λευκό |
| Μπάρα ασφαλείας | Ναι |
| Ασφάλεια Kensington | Ναι |
Τηλεχειριστήριο, Καλώδιο τροφοδοσίας, Οδηγός γρήγορης εκκίνησης, Καλώδιο HDMI