| Ονομασία μάρκας: | SMX |
| Αριθμός μοντέλου: | MX-LX3700XT |
| Μούβ: | 1 |
| Όροι πληρωμής: | T/T,Western Union |
| Ικανότητα προμήθειας: | 20000pcs/monthly |
ΕΜε την ισχυρή φωτεινότητα 3700 λουμένων χρώματος και λευκού, την προηγμένη τεχνολογία 3LCD, η συσκευή είναι ικανή να προσφέρει μια εξαιρετικά φωτεινή και ζωντανή παρουσίαση, ακόμη και σε καλά φωτισμένα περιβάλλοντα.και ευέλικτη ικανότητα μικρής ρίψης, αυτός ο προβολέας είναι η απόλυτη λύση για τους εκπαιδευτικούς και τους επαγγελματίες των επιχειρήσεων που απαιτούν σαφήνεια, αξιοπιστία και ελευθερία αλληλεπίδρασης.
| Κατηγορία προδιαγραφών | Λεπτομέρειες |
| Αριθμός μοντέλου. | MX-L3700XT |
| Φωτεινότητα | 3700 λουμέν |
| Τεχνολογία οθόνης | Δείκτης υγρών κρυστάλλων (3LCD) |
| Εθνική ανάλυση | XGA (1024x768) |
| Κατανάλωση λαμπτήρα | 218W |
| Διάρκεια ζωής της λάμπας | 4000H (φυσιολογική) / 10000H (ECO) |
| Αναλογία ρίψης | 80"@0.75m, 0.46:1 |
| Αντιδιαστολή | 15,0001 (με λειτουργία IRIS & ECO) |
| Επίπεδο θορύβου | ΕΟΚ: MAX 34,9dB; Κανονικό: 38,9dB |
| Πύλες εισόδου | VGA (x2), HDMI (x2), USB-A, USB-B, Audio In, Component Video, Composite Video, S-Video, RJ45 |
| Λιμάνι εξόδου | VGA, Ακουστικό έξω |
| Λιμάνια ελέγχου | RS232, RJ45 (έλεγχος), USB-B (αναβάθμιση) |
| Ομιλητής | 1x10W |
| Κατανάλωση ενέργειας | 270W (λειτουργία), <0,5W (ετοιμασία ECO), <3W (ετοιμασία δικτύου) |
| Θέρμανση λειτουργίας | 0°C~40°C (35~ ECO) |
| Μέγεθος (WxHxD) | 347 x 341 x 141 mm |
| Καθαρό βάρος | 4 κιλά |
| Τυποποιημένα εξαρτήματα | Σύρμα ηλεκτρικής ενέργειας, καλώδιο HDMI, τηλεχειριστήριο |