| Nazwa Marki: | SMX |
| Numer modelu: | MX-LX3700XT |
| MOQ: | 1 |
| Warunki płatności: | T/T,Western Union |
| Umiejętność dostaw: | 20000pcs/monthly |
EZ jego potężnym 3700 lumenów koloru i jasności białego, zaawansowanej technologii 3LCD,i wszechstronna zdolność do rzucania w krótkim czasie, ten projektor jest ostatecznym rozwiązaniem dla nauczycieli i profesjonalistów biznesowych, którzy domagają się jasności, niezawodności i wolności interakcji.
| Kategoria specyfikacji | Szczegóły |
| Model nr. | MX-L3700XT |
| Jasność | 3700 lumenów |
| Technologia wyświetlania | Wyświetlacz ciekłych kryształów (3LCD) |
| Właściwe rozdzielczość | XGA (1024x768) |
| Zużycie lampy | 218 W |
| Żywotność lampy | 4000H (normalny) / 10000H (ECO) |
| Wskaźnik rzutów | 80" @ 0,75m; 0.46:1 |
| Wskaźnik kontrastu | 15,000:1 (z trybem IRIS i ECO) |
| Poziom hałasu | ECO: MAX 34,9 dB; Normalne: 38,9 dB |
| Porty wejściowe | VGA (x2), HDMI (x2), USB-A, USB-B, Audio In, Komponent Video, Kompozytowy Video, S-Video, RJ45 |
| Porty wyjściowe | VGA, wyłącz dźwięk |
| Porty sterowania | RS232, RJ45 (kontrola), USB-B (modernizacja) |
| Prezes | 1x10W |
| Zużycie energii | 270 W (funkcjonujące), < 0,5 W (ECO Standby), <3 W (standby sieciowe) |
| Temperatura pracy | 0°C~40°C (35~ ECO) |
| Wymiary (WxHxD) | 347 x 341 x 141 mm |
| Waga netto | 4 kg |
| Standardowe akcesoria | Kabel zasilający, kabel HDMI, zdalne sterowanie |