| Ονομασία μάρκας: | SMX |
| Αριθμός μοντέλου: | MX-LS6000W |
| Μούβ: | 1pc |
| Τιμή: | 787usd/pc |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Western Union |
| Ικανότητα προμήθειας: | 20000pcs/Monthly |
| Αριθμός μοντέλου | MX-LS6000W |
| Φωτεινότητα | 6000 Lumens |
| Εγγενής ανάλυση | WXGA (1280 x 800) |
| Πάνελ | 3x0.64" Πάνελ οθόνης |
| Τεχνολογία οθόνης | Οθόνη υγρών κρυστάλλων (3LCD) |
| Αντίθεση | 15.000:1 (με IRIS & ECO mode) |
| Αναλογία εικόνας | 16:10 (Τυπική) / 4:3 (Συμβατή) |
| Ομοιομορφία | 80% |
| Κατανάλωση λάμπας | USHIO: 300W |
| Διάρκεια ζωής λάμπας | 3000H (Κανονική) / 4000H (ECO) |
| Επίπεδο θορύβου | ECO: MAX 33.5dB / Κανονική: 41dB |
| Ζουμ/Εστίαση | Χειροκίνητο |
| Αναλογία απόστασης προβολής | 1.29~2.11 : 1 |
| Μέγεθος οθόνης | 40"~300" (1.103m~13.705m) |
| Κάθετη μετατόπιση φακού | ±45% (Χειροκίνητη) |
| Οριζόντια μετατόπιση φακού | ±10% (Χειροκίνητη) |
| Είσοδος VGA | 2 Θύρες |
| Είσοδος HDMI | 2 Θύρες (Μία συμβατή με MHL) |
| Είσοδος ήχου (3.5mm) | 1 Θύρα |
| Είσοδος ήχου (RCA L/R) | 2 Θύρες |
| Σύνθετο βίντεο | 1 Θύρα (κοινή με VGA στην 1) |
| Σύνθετο βίντεο | 1 Θύρα |
| S-Video | 1 Θύρα (κοινή με VGA στην 1) |
| USB-A | 1 Θύρα (Πρόγραμμα προβολής μνήμης & WiFi Dongle) |
| USB-B | 1 Θύρα (Οθόνη) |
| RJ45 | 1 Θύρα (Οθόνη) |
| Έξοδος VGA | 1 Θύρα (κοινή με VGA IN 2) |
| Έξοδος ήχου (3.5mm) | 1 Θύρα |
| Έλεγχος RS232 | 1 Θύρα |
| Έλεγχος RJ45 | 1 Θύρα |
| Ηχείο | 1 x 10W |
| Διόρθωση keystone | Κάθετη: ±30° (αυτόματη+χειροκίνητη) Οριζόντια: ±15° (χειροκίνητη) Διόρθωση πινέλου/βαρελιού Γωνιακό Keystone |
| Έλεγχος LAN | RoomView (Crestron), AMX Discovery, PJ Link |
| Συχνότητα σάρωσης | Οριζόντια: 15~100KHz Κάθετη: 48~85Hz |