| Nazwa Marki: | SMX |
| Numer modelu: | MX-L4000XT |
| MOQ: | 1pc |
| Cena: | 549usd/pc |
| Warunki płatności: | T/T |
| Umiejętność dostaw: | 10000pcs/Monthly |
| Model | MX-L4000XT |
| Technologia wyświetlania | Panel LCD (x 3, R/G/B) |
| Panele LCD | SONY 3*0.63 |
| Jasność | 3700 lumenów |
| Rozdzielczość | XGA (1024*768) |
| Kontrast | 15000:1 |
| Obiektyw | F1.8, f=6.08mm Stałe zoom, obiektyw z ręcznym ustawianiem ostrości |
| Jednorodność | 90% |
| Współczynnik projekcji | 0.46: 1 (80" @ 0.75cm) |
| Proporcje obrazu | Obsługa 4:3, 16:9 |
| Odległość projekcji | 0.50m~1.00m |
| Rozmiar projekcji | 50-100 cali |
| Moc lampy (Żywotność) | 218W (Normalny 6000 godzin. Ekonomiczny 10000 godzin.) |
| Korekcja zniekształceń trapezowych | Pionowa ±30° (Automatyczna/Ręczna) Pozioma ±15° (Ręczna), Korekcja poduszkowa/beczkowa, Korekcja narożników |
| Wejścia | 1-HDMI z MHL, 1-HDMI, Audio: 3.5 Mini-Jack, Wideo, 2-VGA, YCbCr/Component/S-Video (Współdzielone z VGA w 1), USB-A (Obsługa pamięci masowej/opcjonalny klucz Wi-Fi), 2-Audio-In (L/R), USB-B (Wyświetlanie), RJ45 (Wyświetlanie) |
| Wyjścia | VGA (Współdzielone z VGA w 2), Audio Out |
| Sterowanie | RS232, RJ45, USB-B (Aktualizacja oprogramowania układowego) |
| Kompatybilność z komputerami PC | VGA, SVGA, XGA, SXGA, WXGA, UXGA, WUXGA, Mac |
| Kompatybilność wideo | PAL, SECAM, NTSC 4.43, PAL-M, PAL-N, 480i, 480p, 576i, 576p, 720p, 1080p i 1080i |
| Częstotliwość skanowania | Pozioma: 15~100Khz, Pionowa: 48~85Hz |
| Hałas | Tryb normalny 37dB, Tryb ekonomiczny 33dB |
| Projekcja | Z przodu, z tyłu, na biurku, na suficie |
| Głośniki | 10W*1 |
| Pobór mocy | Maks. 270 Watów |
| Zasilanie | 100V - 240V @ 50 - 60Hz |
| Temperatura pracy | 0°C - 40°C (Powyżej 35°C przechodzi w tryb ECO) |
| Temperatura przechowywania | -20°C - 60°C |
| Języki menu OSD | 26 języków |
| Wymiary (szer. x wys. x gł.) | 34.7cm x 34.1cm x 10.9cm |
| Waga | 4Kg |
| Standardowe akcesoria | Kabel zasilający, pilot, kabel VGA |