| Merknaam: | SMX |
| Modelnummer: | MX-DST3800U |
| Moq: | 1pc |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T |
| Leveringsvermogen: | 10000pcs/Monthly |
Verander je woonkamer in een bioscoopparadijs met de MX-DST3800U, een 3800 lumen DLP Short Throw Laser Projector.Alles mogelijk gemaakt door geavanceerde lasertechnologieDeze hoge helderheid projector is ontworpen om een meeslepende home cinema ervaring te bieden die je zult waarderen.
De HDR verhoogt de visuele kwaliteit van de inhoud door een verbeterd contrast, kleurnauwkeurigheid, helderheidsniveaus, detailbehoud en de algehele kijkbeleving te bieden.
| Model nr. | MX-DST3800U |
| Helderheid (ANSI Lumen) | 3800 |
| Inheemse resolutie | Full HD, 1920 x 1080 |
| Contrastverhouding (FOFO) | 20000:1 |
| Kleur weergeven | 30 bits (1,037,000, 000 kleuren) |
| HDR | - Ja, dat klopt. |
| Lens (F=, f=mm) | F<2,7 (breedte) f=7.2 |
| Afmetingsgraad | Native 16:9 |
| Werpverhouding | 0.48 |
| Zoomverhouding | Opgelost. |
| SSI-bronlevensduur (normaal) | 20,000 uur |
| Keystone-correctie | Verticaal +/- 30° Horizontaal +/- 30° |
| Auto Keystone | Ja (verticaal) |
| 4 Hoekencorrectie | - Ja, dat klopt. |
| Projectieverschuiving | 107%±5% |
| Ondersteuning van de resolutie | VGA ((640 x 480) tot UHD ((3840 x 2160) |
| HDTV-compatibiliteit | 480i, 480p, 576i, 576p, 720p, 1080i, 1080p |
| Focusbereik (afbeeldingsgrootte) | Mechanische: 50" (~0.52M) ~150" (~1.61M) Optisch: 70" (~ 0,74M) ~ 100" (~ 1,06M) |
| Computer in (D-sub 15pin) | x1 |
| HDMI (2.0) | x 2 |
| RS232 (DB-9pin) | x1 |
| USB (type A) | Externe x 1 (1) USB 2.0 (5V/1,5A) |
| USB (type Mini B) | x 1 (1 voor FW-opwaardering) |
| Audio in (Mini Jack) | x1 |
| Audio uit (Mini Jack) | x1 |
| Voorzitter | 10Wx 1 |
| IR-ontvanger | x1 Voorzijde |
| Afmetingen (WxDxH) | 353x290x144 mm |
| Gewicht | ≤ 4,8 kg |
| Stroomvoorziening | AC 100 tot 240 V, 50/60 Hz |
| Beveiligingsbalk | - Ja, dat klopt. |
| Kensington Security | - Ja, dat klopt. |
| Montagegat (onderkant) | - Ja, dat klopt. |