| Marka Adı: | SMX |
| Model numarası: | MX-DST3800U |
| Moq: | 1pc |
| Ödeme şartları: | T/T |
| Tedarik Yeteneği: | 10000pcs/Monthly |
MX-DST3800U ile oturma odanızı bir sinema cennetine dönüştürün.Hepsi gelişmiş lazer teknolojisiyle mümkün oldu.Bu yüksek parlaklıklı projektör, sevdiğiniz bir ev sineması deneyimi sunmak için tasarlandı.
HDR, daha iyi kontrast, renk doğruluğu, parlaklık seviyeleri, ayrıntı saklama ve genel görüntüleme deneyimi sunarak içeriğin görsel kalitesini yükseltir.
| Model numarası. | MX-DST3800U |
| Parlaklık (ANSI Lumen) | 3800 |
| Yerel çözünürlük | Full HD, 1920 x 1080 |
| Kontrast oranı (FOFO) | 20000:1 |
| Renk Göster | 30 bit (1,037,000(000 renk) |
| HDR | - Evet. |
| Lens (F=, f=mm) | F<2.7 (geniş) f=7.2 |
| Görünüm oranı | Yerli 16.9 |
| Atma oranı | 0.48 |
| Zoom oranı | Düzelt. |
| SSI kaynak ömrü (normal) | 20,000 saat |
| Temel Düzeltme | Dikey +/- 30° Yatay +/- 30° |
| Otomatik Anahtar | Evet (Uyarısal) |
| 4 Köşe Düzeltmesi | - Evet. |
| Projection Offset | 107%±5% |
| Çözüm desteği | VGA ((640 x 480) UHD ((3840 x 2160) |
| HDTV Uyumluluğu | 480i, 480p, 576i, 576p, 720p, 1080i, 1080p |
| Odaklama aralığı (resim boyutu) | Mekanik: 50" ((0.52M) ~ 150" ((1.61M) Optik: 70" ((0.74M) ~ 100" ((1.06M) |
| Bilgisayar (D-sub 15pin) | x1 |
| HDMI (2.0) | x 2 |
| RS232 (DB-9pin) | x1 |
| USB (A tipi) | Dış x 1 (1) USB 2.0 (5V/1.5A) |
| USB (B tipi Mini) | x 1 (1 FW yükseltme için) |
| Ses içeri (Mini Jack) | x1 |
| Ses çıkışı (Mini Jack) | x1 |
| Konuşmacı | 10Wx 1 |
| IR Alıcı | x1 Ön |
| Boyutlar (WxDxH) | 353x290x144 mm |
| Ağırlık | ≤ 4,8Kg |
| Güç kaynağı | AC 100-240 V, 50/60 Hz |
| Güvenlik çubuğu | - Evet. |
| Kensington Güvenlik | - Evet. |
| Montaj deliği (alt) | - Evet. |