| Merknaam: | SMX |
| Modelnummer: | MX-DL4500W |
| Moq: | 1pc |
| Prijs: | 759usd/pc |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T |
| Leveringsvermogen: | 10000pcs/Monthly |
| Modelnr. | MX-DL4500W |
| Basis Specificatie | |
| Helderheid | 4500lm |
| Native Resolutie | WXGA, 1280 x 800 |
| Contrast Ratio | 20000:1 |
| Weergave Kleur | 30 Bits (1.037.000.000 kleuren) |
| Lens (F=, f=mm) | F=2.42~2.62 ; f=22~25.79 |
| Beeldverhouding | Native 16:10 |
| Throw Ratio | 1.544-1.860 |
| Zoom Ratio | 1.2X |
| Levensduur | 20.000 uur |
| Keystone Correctie | 1D (Handmatig), Verticaal +/- 30 graden |
| Automatische Keystone | Ja (Verticaal) |
| Projectie Offset | 104%±5% |
| Resolutie Ondersteuning | VGA (640 x 480) tot WUXGA (1920 x 1200) |
| HDTV Compatibiliteit | 480i, 480p, 576i, 576p, 720p, 1080i, 1080p |
| Horizontale Frequentie | 15K~102KHz |
| Verticale Scan Rate | 23~120KHz |
| Focusbereik (Afbeeldingsgrootte) | Mechanisch: 40" (1,31M) ~ 300" (10,21M) Optisch: 40" (1,31M) ~ 300" (10,21M) |
| Interface | |
| Computer In (D-sub 15pin) | x1 |
| HDMI (1.4) | x 2 |
| RS232 (DB-9pin) | x1 |
| USB (Type A) | USB 2.0 (5V/1.5A) |
| USB (Type Mini B) | x 1 (1 voor FW-upgrade) |
| Audio In (Mini Jack) | x1 |
| Audio Out (Mini Jack) | x1 |
| Luidspreker | 10Wx 1 |
| IR Ontvanger | x1 Voorkant |
| Omgeving | |
| Afmetingen (BxDxH) | 353x290x144(mm) |
| Gewicht | ≤ 4,8 kg |
| Normaal Stroomverbruik (Max) | 220W |
| Normaal Stroomverbruik (Typ) | 210W |
| ECO Stroomverbruik (Max) | 170W |
| Voeding | AC 100 tot 240 V, 50/60 Hz |
| Typisch Stroomverbruik | CEL Niveau 2 of Niveau 1 (bij 220V 50Hz) |
| Stand-by Stroomverbruik | <0.5W |
| Geluidsniveau (Typ./Eco.) | 35/33 dBA |
| Bedrijfstemperatuur | 0~40℃ |
| Hoogtemodus (1500~3000m) | Ja |
| Kleur | Wit |
| Beveiligingsbalk | Ja |
| Kensington Beveiliging | Ja |
| Accessoires | |
| Afstandsbediening, Netsnoer, Snelstartgids, HDMI-kabel | |