| Nazwa Marki: | SMX |
| Numer modelu: | MX-DL4500W |
| MOQ: | 1pc |
| Cena: | 759usd/pc |
| Warunki płatności: | T/T |
| Umiejętność dostaw: | 10000pcs/Monthly |
| Numer modelu. | MX-DL4500W |
| Podstawowa specyfikacja | |
| Jasność | 4500lm |
| Rozdzielczość natywna | WXGA, 1280 x 800 |
| Współczynnik kontrastu | 20000:1 |
| Kolory wyświetlacza | 30 bitów (1 037 000 000 kolorów) |
| Obiektyw (F=, f=mm) | F=2.42~2.62 ; f=22~25.79 |
| Proporcje obrazu | Natywne 16:10 |
| Współczynnik odległości projekcji | 1.544-1.860 |
| Współczynnik zoomu | 1.2X |
| Żywotność | 20 000 godzin |
| Korekcja zniekształcenia trapezowego | 1D (ręczna), pionowa +/- 30 stopni |
| Automatyczna korekcja zniekształcenia trapezowego | Tak (pionowa) |
| Przesunięcie projekcji | 104%±5% |
| Obsługiwane rozdzielczości | VGA (640 x 480) do WUXGA (1920 x 1200) |
| Kompatybilność z HDTV | 480i, 480p, 576i, 576p, 720p, 1080i, 1080p |
| Częstotliwość pozioma | 15K~102KHz |
| Częstotliwość skanowania pionowego | 23~120KHz |
| Zakres ostrości (rozmiar obrazu) | Mechaniczny: 40" (1,31M) ~ 300" (10,21M) Optyczny: 40" (1,31M) ~ 300" (10,21M) |
| Interfejs | |
| Wejście komputerowe (D-sub 15pin) | x1 |
| HDMI (1.4) | x 2 |
| RS232 (DB-9pin) | x1 |
| USB (Typ A) | USB 2.0 (5V/1.5A) |
| USB (Typ Mini B) | x 1 (1 do aktualizacji oprogramowania układowego) |
| Wejście audio (Mini Jack) | x1 |
| Wyjście audio (Mini Jack) | x1 |
| Głośnik | 10W x 1 |
| Odbiornik IR | x1 z przodu |
| Środowisko | |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.) | 353x290x144 (mm) |
| Waga | ≤ 4,8 kg |
| Normalne zużycie energii (maks.) | 220W |
| Normalne zużycie energii (typ.) | 210W |
| Zużycie energii w trybie ECO (maks.) | 170W |
| Zasilanie | AC 100 do 240 V, 50/60 Hz |
| Typowe zużycie energii | Poziom CEL 2 lub 1 (przy 220V 50Hz) |
| Zużycie energii w trybie czuwania | <0,5W |
| Hałas akustyczny (typ./eko.) | 35/33 dBA |
| Temperatura pracy | 0~40℃ |
| Tryb pracy na dużych wysokościach (1500~3000m) | Tak |
| Kolor | Biały |
| Zabezpieczenie | Tak |
| Blokada Kensington | Tak |
| Akcesoria | |
| Pilot, kabel zasilający, skrócona instrukcja obsługi, kabel HDMI | |