| Marka Adı: | SMX |
| Model numarası: | MX-DL4500W |
| Moq: | 1pc |
| Fiyat: | 759usd/pc |
| Ödeme şartları: | T/T |
| Tedarik Yeteneği: | 10000pcs/Monthly |
| Model numarası. | MX-DL4500W |
| Temel Özellik | |
| Parlaklık | 4500lm |
| Yerel çözünürlük | WXGA, 1280 x 800 |
| Kontrast oranı | 20000:1 |
| Renk Göster | 30 bit (1,037,000(000 renk) |
| Lens (F=, f=mm) | F=2.42~2.62; f=22~25.79 |
| Görünüm oranı | Yerli 16.10 |
| Atma oranı | 1.544-1.860 |
| Zoom oranı | 1.2X |
| Yaşam süresi | 20,000 saat |
| Temel Düzenleme | 1D ((El), Dikey +/- 30 derece |
| Otomatik Anahtar | Evet (Uyarısal) |
| Projection Offset | 104%±5% |
| Çözüm desteği | VGA ((640 x 480) WUXGA ((1920 x 1200) |
| HDTV Uyumluluğu | 480i, 480p, 576i, 576p, 720p, 1080i, 1080p |
| Yatay Frekans | 15K~102KHz |
| Dikey Tarama Hızı | 23~120KHz |
| Odaklama aralığı ((Resim boyutu) | Mekanik: 40" (1.31M) ~ 300" (10.21M) Optik: 40" (1.31M) ~ 300" (10.21M) |
| Arayüz | |
| Bilgisayar (D-sub 15pin) | x1 |
| HDMI (1.4) | x 2 |
| RS232 (DB-9pin) | x1 |
| USB (A tipi) | USB 2.0 (5V/1.5A) |
| USB (B tipi Mini) | x 1 (1 FW yükseltme için) |
| Ses içeri (Mini Jack) | x1 |
| Ses çıkışı (Mini Jack) | x1 |
| Konuşmacı | 10Wx 1 |
| IR Alıcı | x1 Ön |
| Çevre | |
| Boyutlar (WxDxH) | 353x290x144 mm |
| Ağırlık | ≤ 4,8Kg |
| Normal Güç Tüketimi (Max) | 220W |
| Normal Güç Tüketimi (Tip) | 210W |
| ECO Güç Tüketimi ((Max) | 170W |
| Güç kaynağı | AC 100-240 V, 50/60 Hz |
| Tipik Güç Tüketimi | CEL Seviye 2 veya Seviye 1 ((220V 50Hz) |
| Bekleme durumundaki güç tüketimi | <0,5W |
| Akustik Gürültü (Tip/Eko.) | 35/33 dBA |
| Çalışma sıcaklığı | 0~40°C |
| Yüksek Yükseklik Modu ((1500~3000m) | - Evet. |
| Renk | Beyaz |
| Güvenlik çubuğu | - Evet. |
| Kensington Güvenlik | - Evet. |
| Aksesuarlar | |
| Uzaktan kumanda, güç kablosu, hızlı başlangıç kılavuzu, HDMI kablosu | |