| نام تجاری: | SMX |
| شماره مدل: | MX-DL4500W |
| موق: | 1pc |
| قیمت: | 759usd/pc |
| شرایط پرداخت: | T/T |
| توانایی عرضه: | 10000pcs/Monthly |
| شماره مدل | MX-DL4500W |
| مشخصات پایه | |
| روشنایی | 4500lm |
| رزولوشن اصلی | WXGA, 1280 x 800 |
| نسبت کنتراست | 20000:1 |
| رنگ نمایشگر | 30 بیت (1,037,000,000 رنگ) |
| لنز (F=, f=mm) | F=2.42~2.62 ; f=22~25.79 |
| نسبت تصویر | اصلی 16:10 |
| نسبت پرتاب | 1.544-1.860 |
| نسبت زوم | 1.2X |
| طول عمر | 20,000 ساعت |
| تنظیم کیستون | 1D (دستی)، عمودی +/- 30 درجه |
| کیستون خودکار | بله (عمودی) |
| جابجایی پروجکشن | 104%±5% |
| پشتیبانی از رزولوشن | VGA(640 x 480) تا WUXGA(1920 x 1200) |
| سازگاری با HDTV | 480i, 480p, 576i, 576p, 720p, 1080i, 1080p |
| فرکانس افقی | 15K~102KHz |
| نرخ اسکن عمودی | 23~120KHz |
| محدوده فوکوس (اندازه تصویر) | مکانیکی: 40 اینچ (1.31 متر) تا 300 اینچ (10.21 متر) نوری: 40 اینچ (1.31 متر) تا 300 اینچ (10.21 متر) |
| رابط | |
| ورودی کامپیوتر (D-sub 15pin) | x1 |
| HDMI (1.4) | x 2 |
| RS232 (DB-9pin) | x1 |
| USB (Type A) | USB 2.0 (5V/1.5A) |
| USB (Type Mini B) | x 1 (1 برای ارتقاء FW) |
| ورودی صدا (جک مینی) | x1 |
| خروجی صدا (جک مینی) | x1 |
| بلندگو | 10 وات x 1 |
| گیرنده مادون قرمز | x1 جلو |
| محیط | |
| ابعاد (عرض × عمق × ارتفاع) | 353x290x144 (میلیمتر) |
| وزن | ≤ 4.8 کیلوگرم |
| مصرف برق عادی (حداکثر) | 220 وات |
| مصرف برق عادی (معمولی) | 210 وات |
| مصرف برق ECO (حداکثر) | 170 وات |
| منبع تغذیه | AC 100 تا 240 ولت، 50/60 هرتز |
| مصرف برق معمول | سطح 2 یا سطح 1 CEL (در 220 ولت 50 هرتز) |
| مصرف برق در حالت آماده به کار | <0.5 وات |
| نویز صوتی (معمولی/ECO) | 35/33 دسیبل |
| دمای عملیاتی | 0 تا 40 درجه سانتیگراد |
| حالت ارتفاع بالا (1500 تا 3000 متر) | بله |
| رنگ | سفید |
| میله امنیتی | بله |
| امنیت کنزینگتون | بله |
| لوازم جانبی | |
| کنترل از راه دور، کابل برق، راهنمای شروع سریع، کابل HDMI | |