| Merknaam: | SMX |
| Modelnummer: | MX-LS4000W |
| Moq: | 1pc |
| Prijs: | 489usd/pc |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T |
| Leveringsvermogen: | 10000pcs/Monthly |
Verander uw klaslokaal in een dynamische leeromgeving met onzeWXGA 3LCD laserprojectorDeze projector is speciaal ontworpen voor onderwijs en levert een krachtige4,000-lumende output, zodat elke grafiek, video en tekstlijn levendig en perfect leesbaar blijft, zelfs in ruimtes met veel omgevingslicht of grote ramen.
Geavanceerde 3LCD-technologie:In tegenstelling tot standaard projectoren produceert ons 3LCD-systeem heldere kleuren zonder regenboog-effect." verminderen van de oogspanning voor studenten tijdens lange lessen.
Helderheidsprestaties:Deze projector levert 4000 lumens helderheid, waardoor duidelijke en levendige beelden gemakkelijk te zien zijn, zelfs in goed verlichte omgevingen..
WXGA-resolutie (1280 x 800):Het widescreenformaat 16:10 is de gouden standaard voor moderne laptops en tablets en biedt extra verticale ruimte voor gedetailleerde spreadsheets en educatieve software.
| Model nr. | MX-LS4000W |
| Helderheid (lumens) | 4000 |
| Lichtbron | Lamp: 225 W |
| Display paneel | 3x0,59" |
| Displaytechnologie | Liquid Crystal Display |
| Inheemse resolutie | WXGA (1280 x 800) |
| Lampverbruik | 225W Infinity (lamp) |
| Levensduur van de lamp | Voor de toepassing van de voorschriften van punt 6.2.3 van bijlage I bij Verordening (EG) nr. 715/2009 wordt de volgende definitie gebruikt: |
| Zoom/Focus | Handleiding |
| Werpverhouding | 70"@2.232m; 1.48~1.78:1 |
| Zoomverhouding | 1.2x optica |
| Schermgrootte | 0.942~11.595m (30"~300") |
| Contrastverhouding | 15000:1 |
| Afmetingsgraad | 16:10 (standaard) / 4:3 (compatibel) |
| Voorzitter | 1*10W |
| Keystone-correctie | V: ±30° (automatisch + handmatig) / H: ±15° (handmatig) |
| Afmetingen (WxHxD mm) | 345*261*99 |
| Nettogewicht | ~ 3,26 kg |
| Standaard accessoires | Stroomkabel, VGA kabel, afstandsbediening |
| Invoer | VGA (x1), HDMI (x2), Video (x1), Audio in mini jack 3,5 mm (x1), Audio in L/R RCA (x1), USB-A 2.0 (x1), USB-B Display (x1), RJ45 Display (x1) |
| Output | VGA (x1), Audio-out mini-jack 3,5 mm (x1) |
| Controle | RS232 (x1), RJ45 Control (x1), USB-B voor upgrade (x1) |