| Ονομασία μάρκας: | SMX |
| Αριθμός μοντέλου: | MX-LS4000W |
| Μούβ: | 1pc |
| Τιμή: | 489usd/pc |
| Όροι πληρωμής: | T/T |
| Ικανότητα προμήθειας: | 10000pcs/Monthly |
Μετατρέψτε την τάξη σας σε ένα δυναμικό μαθησιακό περιβάλλονΠροβολέας λέιζερ WXGA 3LCDΟ προβολέας αυτός, σχεδιασμένος ειδικά για την εκπαίδευση, προσφέρει μια ισχυρή4,000-lumenΗ διαφάνεια της έκδοσης εξασφαλίζει ότι κάθε διάγραμμα, βίντεο και γραμμή κειμένου παραμένει ζωντανή και απόλυτα ευανάγνωστη, ακόμη και σε δωμάτια με υψηλό φωτισμό ή μεγάλα παράθυρα.
Προηγμένη τεχνολογία 3LCD:Αντίθετα με τους τυπικούς προβολείς, το σύστημα 3LCD μας παράγει λαμπερά, αληθινά χρώματα με μηδενικό "φαινόμενο ουράνιου τόξου"." μειώνει την οπτική πίεση για τους μαθητές κατά τη διάρκεια των μακρών μαθημάτων.
Απόδοση φωτεινότητας:Αυτό το προβολέα παρέχει φωτεινότητα 4000 λουμέν, εξασφαλίζοντας καθαρές και ζωντανές εικόνες που είναι εύκολο να δουν ακόμη και σε καλά φωτισμένα περιβάλλοντα..
Ανάλυση WXGA (1280 x 800):Η μορφή ευρυοειδούς οθόνης 16:10 είναι το χρυσό πρότυπο για τους σύγχρονους φορητούς υπολογιστές και ταμπλέτες, παρέχοντας επιπλέον κατακόρυφο χώρο για λεπτομερείς υπολογιστές και εκπαιδευτικό λογισμικό.
| Αριθμός μοντέλου. | MX-LS4000W |
| Φωτεινότητα (Lumens) | 4000 |
| Πηγή φωτός | Φώτα: 225W |
| Πίνακα οθόνης | 3x0.59" |
| Τεχνολογία οθόνης | Δείκτης υγρών κρυστάλλων |
| Εθνική ανάλυση | WXGA (1280 x 800) |
| Κατανάλωση λαμπτήρα | 225W Infinity (Λάμπα) |
| Διάρκεια ζωής της λάμπας | 10000H (φυσιολογική) / 20000H (ECO) |
| Ζουμ/Εστίαση | Εγχειρίδιο |
| Αναλογία ρίψης | 70"@2.232m; 1.48~1.78:1 |
| Αναλογία μεγέθυνσης | 1.2x οπτική |
| Μέγεθος οθόνης | 0.942~11.595m (30"~300") |
| Αντιδιαστολή | 15000:1 |
| Αναλογία όψεων | 16:10 (Standard) / 4:3 (συμβατό) |
| Ομιλητής | 1*10W |
| Σωστή διόρθωση | V: ±30° (αυτόματο + χειροκίνητο) / H: ±15° (χειροκίνητο) |
| Μέγεθος (WxHxD mm) | 345*261*99 |
| Καθαρό βάρος | ~ 3,26 KG |
| Τυποποιημένα εξαρτήματα | Σύρμα ηλεκτρικής ενέργειας, καλώδιο VGA, τηλεχειριστήριο |
| Εισαγωγή | VGA (x1), HDMI (x2), Video (x1), Audio σε mini jack 3.5mm (x1), Audio σε L/R RCA (x1), USB-A 2.0 (x1), USB-B Display (x1), RJ45 Display (x1) |
| Αποδόσεις | VGA (x1), Ακουστική έξοδος μίνι jack 3.5mm (x1) |
| Έλεγχος | RS232 (x1), RJ45 Control (x1), USB-B για αναβάθμιση (x1) |