| Marka Adı: | SMX |
| Model numarası: | MX-LS4000W |
| Moq: | 1pc |
| Fiyat: | 489usd/pc |
| Ödeme şartları: | T/T |
| Tedarik Yeteneği: | 10000pcs/Monthly |
Sınıfınızı dinamik bir öğrenme ortamına dönüştürün.WXGA 3LCD lazer projektörüÖzellikle eğitim için tasarlanan bu projektör güçlü bir4,000-lumenÇizelge, video ve metin satırlarının yüksek çevresel ışık veya büyük pencerelerle odalarda bile canlı ve mükemmel okunur kalmasını sağlar.
Gelişmiş 3LCD Teknolojisi:Standart projektörlerin aksine, 3LCD sistemimiz sıfır "yağmurkuşağı etkisi" olmadan parlak, gerçekçi renkler üretir." uzun dersler sırasında öğrencilerin göz yorgunluğunu azaltmak.
Parlaklık Performansı:Bu projektör, iyi aydınlatılmış ortamlarda bile kolayca görülebilen net ve canlı görüntüler sağlayan 4000 lumen parlaklık sağlar..
WXGA çözünürlüğü (1280 x 800):16: 10 geniş ekran biçimi, modern dizüstü bilgisayarlar ve tabletler için altın standardıdır ve ayrıntılı elektronik tablolar ve eğitim yazılımları için ekstra dikey alan sağlar.
| Model numarası. | MX-LS4000W |
| Parlaklık (Lumens) | 4000 |
| Işık Kaynağı | Lamba: 225W |
| Ekran Paneli | 3x0.59" |
| Ekran Teknolojisi | Sıvı kristal ekran |
| Yerel çözünürlük | WXGA (1280 x 800) |
| Lamba tüketimi | 225W Sonsuzluk (Lamp) |
| Lamba ömrü | 10000H (Normal) / 20000H (ECO) |
| Zoom/Fokus | Kılavuz |
| Atma oranı | 70"@2.232m; 1.48~1.78:1 |
| Zoom oranı | 1.2x optik |
| Ekran Boyutu | 0.942~11.595m (30"~300") |
| Kontrast oranı | 15000:1 |
| Görünüm oranı | 16:10 (Standard) / 4:3 (Uyumlu) |
| Konuşmacı | 1*10W |
| Temel Düzeltme | V: ±30° (otomatik + manuel) / H: ±15° (manual) |
| Boyutlar (WxHxD mm) | 345*261*99 |
| Net Ağırlık | ~3.26 KG |
| Standart Aksesuarlar | Güç kablosu, VGA kablosu, uzaktan kumanda |
| Giriş | VGA (x1), HDMI (x2), Video (x1), Mini Jack 3.5mm (x1), L/R RCA (x1), USB-A 2.0 (x1), USB-B Ekran (x1), RJ45 Ekran (x1) |
| Çıkış | VGA (x1), Ses çıkışı mini jack 3.5mm (x1) |
| Kontrol | RS232 (x1), RJ45 Kontrol (x1), yükseltme için USB-B (x1) |