| نام تجاری: | SMX |
| شماره مدل: | MX-LS4000W |
| موق: | 1pc |
| قیمت: | 489usd/pc |
| شرایط پرداخت: | T/T |
| توانایی عرضه: | 10000pcs/Monthly |
کلاس درس خود را با پروژکتور لیزری 3LCD WXGA ما به یک محیط یادگیری پویا تبدیل کنید. این پروژکتور که به طور خاص برای آموزش مهندسی شده است، خروجی قدرتمند 4000 لومنی را ارائه می دهد و اطمینان می دهد که هر نمودار، ویدئو و خط متن حتی در اتاق هایی با نور محیطی بالا یا پنجره های بزرگ، زنده و کاملاً خوانا باقی می ماند.مهندسی شده برای آموزش مدرنفناوری پیشرفته 3LCD: روشنایی رنگ متعادل 100% را تجربه کنید. برخلاف پروژکتورهای استاندارد، سیستم 3LCD ما رنگ های زنده و واقعی را بدون "اثر رنگین کمان" تولید می کند و خستگی چشم دانش آموزان را در طول درس های طولانی کاهش می دهد.عملکرد روشنایی:
وضوح WXGA (1280 x 800): فرمت صفحه عریض 16:10 استاندارد طلایی برای لپ تاپ ها و تبلت های مدرن است و فضای عمودی اضافی را برای صفحات گسترده دقیق و نرم افزارهای آموزشی فراهم می کند.
گزینه های اتصال:به احتمال زیاد با انواع گزینه های ورودی مانند HDMI، VGA و احتمالاً اتصال بی سیم عرضه می شود و اتصال آن به رایانه ها و سایر دستگاه ها را آسان می کند.
مشخصات فنیشماره مدل.
| منبع نور | لامپ: 225 وات |
| پنل نمایش | 3x0.59" |
| فناوری نمایش | نمایشگر کریستال مایع |
| وضوح بومی | WXGA (1280 x 800) |
| مصرف لامپ | 225 وات بی نهایت (لامپ) |
| عمر لامپ | 10000 ساعت (عادی) / 20000 ساعت (ECO) |
| بزرگنمایی/فوکوس | دستی |
| نسبت پرتاب | 70"@2.232 متر؛ 1.48~1.78:1 |
| نسبت زوم | اپتیک 1.2x |
| اندازه صفحه نمایش | 0.942~11.595 متر (30"~300") |
| نسبت کنتراست | 15000:1 |
| نسبت تصویر | 16:10 (استاندارد) / 4:3 (سازگار) |
| بلندگو | 1*10 وات |
| تصحیح کیستون | عمودی: ±30 درجه (خودکار+دستی) / افقی: ±15 درجه (دستی) |
| ابعاد (عرض*ارتفاع*عمق میلی متر) | 345*261*99 |
| وزن خالص | ~3.26 کیلوگرم |
| لوازم جانبی استاندارد | سیم برق، کابل VGA، کنترل از راه دور |
| پورت های ورودی/خروجی | ورودی |
| VGA (x1)، HDMI (x2)، ویدئو (x1)، جک مینی صدای ورودی 3.5 میلی متری (x1)، RCA صدای ورودی L/R (x1)، USB-A 2.0 (x1)، نمایشگر USB-B (x1)، نمایشگر RJ45 (x1) | خروجی |
| کنترل | RS232 (x1)، کنترل RJ45 (x1)، USB-B برای ارتقا (x1) |