| Marka Adı: | SMX |
| Model numarası: | MX-X22000U |
| Moq: | 1 adet |
| Ödeme şartları: | T/T, Western Union |
| Tedarik Yeteneği: | 15000 adet/aylık |
| Ana Özellikler | |
| Model numarası. | MX-X22000U |
| Parlaklık (ANSI Lumens) | 22000 |
| Karar | WUXGA (1920 x 1200) |
| Işık Kaynağı | Çift Renkli Lazer (Mavi + Kırmızı) |
| Genel Özellikler | |
| Ekran Paneli | 3x1.0" |
| Ekran Teknolojisi | Sıvı kristal ekran |
| Yerel çözünürlük | WUXGA (1920 x 1200) |
| Lazer ömrü - Normal mod | 20,000 saat |
| Lazer ömrü - ECO modu | 30,000 saat |
| Projection lens (Standard) | |
| Zoom/Fokus | Motorlu |
| Atış oranı (16:10) | 1.24-2.01 @100 inç |
| F | 1.8-2.24 |
| f | 27.7-44.3 mm. |
| Zoom oranı | 1.62 |
| Ekran Boyutu | 60-500 inç |
| Lens Değişimi | V: ±65% H: ±25% |
| Performans Özellikleri | |
| Kontrast oranı (minimum) | 3,000,000:1 |
| Gürültü (dB) | 41dB |
| Tekdüzelik | TYP: % 90 |
| Görünüm oranı | Yabancı: 16:10 Uyumlu: 4:3/16:9/normal/16:6 |
| Giriş/çıkış terminalleri | |
| VGA | *1 |
| HDMI 1.4 (IN) | *2 |
| USB-A | *1 |
| USB-B | *1 (Çizim) |
| RJ45 | *1 (Çizim) |
| DVI-D | *1 |
| HD BaseT | *1 |
| HD-SDI (3G-SDI) | *1 (Çaplandırma) (Farklı) |
| Ses içeri (3.5mm) | *1 (VGA/DVI-D payı) |
| DMX512 | *1 |
| HDMI 1.4 (OUT) | *1 |
| Ses çıkışı (3.5mm) | *1 |
| Kontrol Arayüzleri | |
| RS232C (Giriş) | *1 |
| RS232C (çıkış) | *1 |
| Kablolu uzaktan kumanda (IN) | *1 |
| Kablolu uzaktan kumanda (OUT) | *1 |
| Genel Özellikler | |
| Konuşmacı | N/A |
| Güç Gereksinimleri | 120~240V @ 50/60Hz |
| Güç tüketimi (tam/max) | 1520W |
| Güç tüketimi (Normal/Max) | 1400W |
| Güç tüketimi (ECO1/Max) | 1155W |
| Güç tüketimi (ECO2/Max) | 795W |
| ECO Bekleme Gücü Tüketimi | <0,5W |
| Çalışma sıcaklığı | 0-45°C |
| Çalışma Nemliği | % 20 - % 80 |
| Depolama sıcaklığı | -10 ila 50°C |
| Nemliliği Koruyun | % 20 - % 80 |
| Diğer fonksiyonlar | |
| Temel Düzeltme | V: ±30°, H: ±30° Yastık/Fırçayı Düzeltme 6 Köşe Geometri düzeltmesi Şebeke ImageTune düzeltmesi |
| LAN Kontrolü - RoomView (Crestron) | Evet (Crestron 1.0) |
| LAN Kontrolü - AMX Keşfi | - Evet. |
| LAN Kontrolü - PJ Bağlantısı | - Evet. |