| Merknaam: | SMX |
| Modelnummer: | MX-X22000U |
| Moq: | 1 ST |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T, Western Union |
| Leveringsvermogen: | 15000 stuks/maandelijks |
| Belangrijkste specificaties | |
| Model nr. | MX-X22000U |
| Helderheid (ANSI-lumens) | 22000 |
| Resolutie | WUXGA (1920 x 1200) |
| Lichtbron | Twee-kleurige laser (blauw+rood) |
| Algemene specificaties | |
| Display paneel | 3x1,0" |
| Displaytechnologie | Liquid Crystal Display |
| Inheemse resolutie | WUXGA (1920 x 1200) |
| Levensduur van de laser - Normale modus | 20,000 uur |
| Levensduur van de laser - ECO-modus | 30,000 uur |
| Projectielenzen (standaard) | |
| Zoom/Focus | Motorrijtuigen |
| Werpverhouding (16:10) | 1.24-2.01 @100 inch |
| F | 1.8-2.24 |
| f | 27.7-44.3 mm |
| Zoomverhouding | 1.62 |
| Schermgrootte | 60 tot 500 inch |
| Verplaatsing van de lens | V: ±65% H: ±25% |
| Prestatiespecificaties | |
| Contrastverhouding (minimum) | 3,000,000:1 |
| Ruis (dB) | 41 dB |
| Uniformiteit | TYP: 90% |
| Afmetingsgraad | Native: 16:10 Compatibel: 4:3/16:9/normaal/16:6 |
| Invoer-/uitvoerterminals | |
| VGA | *1 |
| HDMI 1.4 (IN) | *2 |
| USB-A | *1 |
| USB-B | *1 (weergave) |
| RJ45 | *1 (weergave) |
| DVI-D | *1 |
| HDT-basis | *1 |
| HD-SDI (3G-SDI) | *1 (weergave) (optioneel) |
| Audio in (3.5mm) | *1 (VGA/DVI-D-aandeel) |
| DMX512 | *1 |
| HDMI 1.4 (UIT) | *1 |
| Audio-uitgang (3,5 mm) | *1 |
| Beheersinterfaces | |
| RS232C (Invoer) | *1 |
| RS232C (uitgang) | *1 |
| Draadloze afstandsbediening (IN) | *1 |
| Draadloze afstandsbediening (OUT) | *1 |
| Algemene specificaties | |
| Voorzitter | N/A |
| Energiebehoeften | 120~240V @ 50/60Hz |
| Vermogenverbruik (vol/max) | 1520 W |
| Energieverbruik (normaal/maximaal) | 1400 W |
| Energieverbruik (ECO1/max) | 1155W |
| Energieverbruik (ECO2/max) | 795W |
| ECO-standby-vermogenverbruik | < 0,5 W |
| Werktemperatuur | 0 tot 45°C |
| Werkvochtigheid | 20% tot 80% |
| Bergingstemperatuur | -10 tot 50°C |
| Bewaar vochtigheid | 20% tot 80% |
| Andere functies | |
| Keystone-correctie | V: ±30°, H: ±30° Vermogen om te reageren 6 Hoekgeometriecorrectie Grid ImageTune correctie |
| LAN Control - RoomView (Crestron) | Ja (Crestron 1.0) |
| LAN Control - AMX Discovery | - Ja, dat klopt. |
| LAN-controle - PJ-link | - Ja, dat klopt. |