| Ονομασία μάρκας: | SMX |
| Αριθμός μοντέλου: | MX-X22000U |
| Μούβ: | 1 ΤΕΜ |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Western Union |
| Ικανότητα προμήθειας: | 15000 τμχ/μήνα |
| Βασικές προδιαγραφές | |
| Αριθμός μοντέλου. | MX-X22000U |
| Η φωτεινότητα (ANSI lumens) | 22000 |
| Απόφαση | WUXGA (1920 x 1200) |
| Πηγή φωτός | Δύοχρωματικό λέιζερ (μπλε+κόκκινο) |
| Γενικές προδιαγραφές | |
| Πίνακα οθόνης | 3x1.0" |
| Τεχνολογία οθόνης | Δείκτης υγρών κρυστάλλων |
| Εθνική ανάλυση | WUXGA (1920 x 1200) |
| Διάρκεια ζωής του λέιζερ - κανονική λειτουργία | 20,000 ώρες |
| Διάρκεια ζωής του λέιζερ - ECO λειτουργία | 30,000 ώρες |
| Σκοπός: | |
| Ζουμ/Εστίαση | Με κινητήρα |
| Αναλογία ρίψης (16:10) | 1.24-2.01 @100inch |
| F | 1.8-2.24 |
| f | 27.7-44.3mm |
| Αναλογία μεγέθυνσης | 1.62 |
| Μέγεθος οθόνης | 60-500 ίντσες |
| Μετατόπιση φακού | V: ±65% H: ±25% |
| Προδιαγραφές απόδοσης | |
| Αναλογία αντίθεσης (ελάχιστη) | 3,000,000:1 |
| Θόρυβος (dB) | 41 dB |
| Ομοιομορφία | Τύπος: 90% |
| Αναλογία όψεων | Γεννημένος: 16:10 Συμβατό: 4:3/16:9/φυσιολογικό/16:6 |
| Τερματικά εισόδου/εξόδου | |
| VGA | *1 |
| HDMI 1.4 (IN) | *2 |
| USB-A | *1 |
| USB-B | *1 (Εμφάνιση) |
| RJ45 | *1 (Εμφάνιση) |
| DVI-D | *1 |
| Βάση HDT | *1 |
| HD-SDI (3G-SDI) | *1 (Εμφάνιση) (προαιρετικό) |
| Ακουστικό εισερχόμενο (3.5mm) | *1 (μέρος VGA/DVI-D) |
| DMX512 | *1 |
| HDMI 1.4 (Εξω) | *1 |
| Ακουστική έξοδος (3,5mm) | *1 |
| Διασύνδεση ελέγχου | |
| RS232C (Εισόδου) | *1 |
| RS232C (Εξόδου) | *1 |
| Ασύρματο τηλεχειριστήριο (IN) | *1 |
| Ασύρματο τηλεχειριστήριο (OUT) | *1 |
| Γενικές προδιαγραφές | |
| Ομιλητής | Α/Χ |
| Απαιτήσεις ισχύος | 120~240V @ 50/60Hz |
| Κατανάλωση ισχύος (πλήρης/μέγιστη) | 1520W |
| Κατανάλωση ισχύος (κανονική/μέγιστη) | 1400W |
| Κατανάλωση ισχύος (ECO1/Max) | 1155W |
| Κατανάλωση ισχύος (ECO2/Max) | 795W |
| Η κατανάλωση ισχύος σε κατάσταση αναμονής ECO | < 0,5 W |
| Θέρμανση λειτουργίας | 0 έως 45°C |
| Υγρασία λειτουργίας | 20%-80% |
| Θερμοκρασία αποθήκευσης | -10 έως 50°C |
| Αποθήκευση υγρασίας | 20%-80% |
| Άλλες λειτουργίες | |
| Σωστή διόρθωση | V: ±30°, H: ±30° Διορθωτική διόρθωση για το μαξιλάρι/το βαρέλι 6 Διόρθωση γεωμετρίας γωνίας Διόρθωση ImageTune |
| Ελέγχος LAN - RoomView (Crestron) | Ναι (Crestron 1.0) |
| Έλεγχος LAN - AMX Discovery | - Ναι, ναι. |
| Έλεγχος LAN - σύνδεση PJ | - Ναι, ναι. |