| Nazwa Marki: | SMX |
| Numer modelu: | MX-X22000U |
| MOQ: | 1 szt |
| Warunki płatności: | T/T, Western Union |
| Umiejętność dostaw: | 15000 szt./miesięcznie |
| Kluczowe specyfikacje | |
| Numer modelu. | MX-X22000U |
| Jasność (lumeny ANSI) | 22000 |
| Rozdzielczość | WUXGA (1920 x 1200) |
| Źródło światła | Dwukolorowy laser (niebieski+czerwony) |
| Ogólne specyfikacje | |
| Panel wyświetlacza | 3x1.0" |
| Technologia wyświetlania | Wyświetlacz ciekłokrystaliczny |
| Natywna rozdzielczość | WUXGA (1920 x 1200) |
| Żywotność lasera - tryb normalny | 20 000 godzin |
| Żywotność lasera - tryb ECO | 30 000 godzin |
| Obiektyw projekcyjny (standardowy) | |
| Zoom/Focus | Silnikowy |
| Współczynnik odległości (16:10) | 1.24-2.01 @100cali |
| F | 1.8-2.24 |
| f | 27.7-44.3mm |
| Współczynnik zoomu | 1.62 |
| Rozmiar ekranu | 60-500 cali |
| Przesunięcie obiektywu | P: ±65% L: ±25% |
| Specyfikacje wydajności | |
| Współczynnik kontrastu (minimalny) | 3 000 000:1 |
| Hałas (dB) | 41dB |
| Jednorodność | TYP: 90% |
| Proporcje obrazu | Natywne: 16:10 Kompatybilne: 4:3/16:9/normalne/16:6 |
| Złącza wejściowe/wyjściowe | |
| VGA | *1 |
| HDMI 1.4 (WE) | *2 |
| USB-A | *1 |
| USB-B | *1 (Wyświetlanie) |
| RJ45 | *1 (Wyświetlanie) |
| DVI-D | *1 |
| HD BaseT | *1 |
| HD-SDI (3G-SDI) | *1 (Wyświetlanie) (Opcjonalnie) |
| Wejście audio (3,5 mm) | *1 (współdzielone VGA/DVI-D) |
| DMX512 | *1 |
| HDMI 1.4 (WY) | *1 |
| Wyjście audio (3,5 mm) | *1 |
| Interfejsy sterowania | |
| RS232C (Wejście) | *1 |
| RS232C (Wyjście) | *1 |
| Pilot przewodowy (WE) | *1 |
| Pilot przewodowy (WY) | *1 |
| Ogólne specyfikacje | |
| Głośnik | N/A |
| Wymagania zasilania | 120~240V @ 50/60Hz |
| Pobór mocy (pełny/maks.) | 1520W |
| Pobór mocy (normalny/maks.) | 1400W |
| Pobór mocy (ECO1/maks.) | 1155W |
| Pobór mocy (ECO2/maks.) | 795W |
| Pobór mocy w trybie czuwania ECO | <0.5W |
| Temperatura pracy | 0 do 45°C |
| Wilgotność pracy | 20%-80% |
| Temperatura przechowywania | -10 do 50°C |
| Wilgotność przechowywania | 20%-80% |
| Inne funkcje | |
| Korekcja zniekształceń trapezowych | P: ±30°, L: ±30° Korekcja poduszkowa/beczkowa Korekcja geometrii 6 rogów Korekcja obrazu siatkowego |
| Sterowanie LAN - RoomView (Crestron) | Tak (Crestron 1.0) |
| Sterowanie LAN - AMX Discovery | Tak |
| Sterowanie LAN - PJ Link | Tak |