| Merknaam: | SMX |
| Modelnummer: | MX-DST4000W |
| Moq: | 1pc |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T |
| Leveringsvermogen: | 10000pcs/Monthly |
| Model nr. | MX-DST4000W |
| Basisspecificatie | |
| Helderheid | 4000 lm |
| Inheemse resolutie | WXGA, 1280 x 800 |
| Contrastverhouding (FOFO) | 20000:1 |
| Kleur weergeven | 30 bits (1,037,000, 000 kleuren) |
| HDR | - Ja, dat klopt. |
| Lens (F=, f=mm) | (9G+1P) / F<2,65(breedte) / f=7.2 |
| Afmetingsgraad | Native 16:10 |
| Werpverhouding | 0.492 |
| Zoomverhouding | Opgelost. |
| SSI-bronlevensduur (normaal) | 20,000 uur |
| Keystone-aanpassing | 2D (handmatig), verticaal +/- 30°, horizontaal +/- 30° |
| Auto Keystone | Ja (verticaal) |
| 4 Hoekencorrectie | - Ja, dat klopt. |
| Projectieverschuiving | 104%±5% |
| Ondersteuning van de resolutie | VGA ((640 x 480) tot UHD ((3840 x 2160) |
| HDTV-compatibiliteit | 480i, 480p, 576i, 576p, 720p, 1080i, 1080p |
| Horizontale frequentie | 15K~102KHz |
| Verticale scansnelheid | 23~120KHz |
| Focusbereik ((Beeldgrootte) | Mechanische: 50" (~0.53M) ~150" (~1.59M) Optisch: 70" (~ 0,74M) ~ 100" (~ 1,06M) |
| Interface | |
| Computer in (D-sub 15pin) | x1 |
| HDMI (2.0) | x 2 |
| RS232 (DB-9pin) | x1 |
| USB (type A) | Externe x 1 (1) USB 2.0 (5V/1,5A) |
| USB (type Mini B) | x 1 (1 voor FW-opwaardering) |
| Audio in (Mini Jack) | x1 |
| Audio uit (Mini Jack) | x1 |
| Voorzitter | 10Wx 1 |
| IR-ontvanger | x1 Voorzijde |
| Milieu | |
| Afmetingen (WxDxH) | 353x290x144 ((mm) ((ID-ontwerp) |
| Gewicht | ≤ 4,8 kg |
| Normaal stroomverbruik ((Max)) | 220 W |
| Normaal stroomverbruik (type) | 210 W |
| ECO-energieverbruik ((Max) | 170 W |
| Stroomvoorziening | AC 100 tot 240 V, 50/60 Hz |
| Typisch energieverbruik | CEL niveau 2 of niveau 1 (bij 220V 50Hz) |
| Energieverbruik in stand-by | < 0,5 W |
| Geluid (type/eco) | 35/33 dBA |
| Werktemperatuur | 0°C tot 40°C |
| Hoogte-modus ((1500~3000m) | - Ja, dat klopt. |
| Kleur | Wit |
| Beveiligingsbalk | - Ja, dat klopt. |
| Kensington Security | - Ja, dat klopt. |
| Accessoires (standaard) | Afstandsbediening, voedingskabel, snelstartuig, HDMI-kabel |