| Marka Adı: | SMX |
| Model numarası: | MX-DST4000W |
| Moq: | 1pc |
| Ödeme şartları: | T/T |
| Tedarik Yeteneği: | 10000pcs/Monthly |
| Model No. | MX-DST4000W |
| Temel Özellikler | |
| Parlaklık | 4000 lm |
| Yerel Çözünürlük | WXGA, 1280 x 800 |
| Kontrast Oranı (FOFO) | 20000:1 |
| Ekran Rengi | 30 Bit (1.037.000.000 renk) |
| HDR | Evet |
| Lens (F=, f=mm) | (9G+1P) / F<2.65(geniş) / f=7.2 |
| En Boy Oranı | Yerel 16:10 |
| Yansıtma Oranı | 0.492 |
| Yakınlaştırma Oranı | Sabit |
| SSI Kaynak Ömrü (Normal) | 20.000 saat |
| Dikey Yamuk Düzeltme | 2D (Manuel), Dikey +/- 30°, Yatay +/- 30° |
| Otomatik Yamuk Düzeltme | Evet (Dikey) |
| 4 Köşe Düzeltme | Evet |
| Projeksiyon Ofseti | 104%±5% |
| Çözünürlük Desteği | VGA(640 x 480) - UHD(3840 x 2160) |
| HDTV Uyumluluğu | 480i, 480p, 576i, 576p, 720p, 1080i, 1080p |
| Yatay Frekans | 15K~102KHz |
| Dikey Tarama Hızı | 23~120KHz |
| Odak Aralığı (Görüntü Boyutu) | Mekanik: 50"(0.53M)~150"(1.59M) Optik: 70"(0.74M)~100"(1.06M) |
| Arayüz | |
| Bilgisayar girişi (D-sub 15pin) | x1 |
| HDMI (2.0) | x 2 |
| RS232 (DB-9pin) | x1 |
| USB (Tip A) | Harici x 1 (1) USB 2.0 (5V/1.5A) |
| USB (Tip Mini B) | x 1 (1 adet FW yükseltme için) |
| Ses girişi (Mini Jak) | x1 |
| Ses çıkışı (Mini Jak) | x1 |
| Hoparlör | 10W x 1 |
| IR Alıcı | x1 Ön |
| Çevre | |
| Boyutlar (GxDxY) | 353x290x144(mm)(ID tasarımı) |
| Ağırlık | ≤ 4.8Kg |
| Normal Güç Tüketimi (Maks) | 220W |
| Normal Güç Tüketimi (Tipik) | 210W |
| ECO Güç Tüketimi (Maks) | 170W |
| Güç Kaynağı | AC 100 - 240 V, 50/60 Hz |
| Tipik Güç Tüketimi | CEL Seviye 2 veya Seviye 1 (220V 50Hz'de) |
| Bekleme Güç Tüketimi | <0.5W |
| Akustik Gürültü (Tipik/Eco.) | 35/33 dBA |
| Çalışma Sıcaklığı | 0~40°C |
| Yüksek İrtifa Modu (1500~3000m) | Evet |
| Renk | Beyaz |
| Güvenlik Kilidi | Evet |
| Kensington Güvenlik Kilidi | Evet |
| Aksesuarlar (Standart) | Uzaktan Kumanda, Güç Kablosu, Hızlı Başlangıç Kılavuzu, HDMI Kablosu |