| Merknaam: | SMX |
| Modelnummer: | MX-DL4200U |
| Moq: | 1pc |
| Prijs: | 846usd/pc |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T |
| Leveringsvermogen: | 10000pcs/Monthly |
| Modelnr. | MX-DL4200U |
| Basis Specificatie | |
| Helderheid | 4200 lm |
| Native Resolutie | Full HD, 1920 x 1080 |
| Contrastverhouding (FOFO) | Min. 20000:1 |
| Weergavekleur | 30 Bits (1.037.000.000 kleuren) |
| HDR | Ja |
| Lens (F=, f=mm) | F=2.5~2.66 f=22~25.42 |
| Beeldverhouding | Native 16:9 |
| Projectieverhouding | 1.475~1.753 |
| Zoomverhouding | 1.2X |
| Levensduur (Normaal) | 20.000 uur |
| Keystone | Verticaal +/- 30 graden Horizontaal +/- 30 graden |
| Automatische Keystone | Ja (Verticaal) |
| 4-hoekscorrectie | Ja |
| Projectie-offset | 107%±5% |
| Resolutie Ondersteuning | VGA (640 x 480) tot UHD (3840 x 2160) |
| HDTV Compatibiliteit | 480i, 480p, 576i, 576p, 720p, 1080i, 1080p |
| Focusbereik (Afbeeldingsgrootte) | Mechanisch: 40" (1,28M) - 300" (10,10M) Optisch: 50" (1,62M) - 200" (6,71M) |
| Interface | |
| Computer in (D-sub 15pin) | x1 |
| HDMI (2.0) | x 2 |
| LAN (RJ45) Crestron 2.0 | Ja |
| RS232 (DB-9pin) | x1 |
| USB (Type A) | USB 2.0 (5V/1.5A) |
| USB (Type Mini B) | x 1 (1 voor FW-upgrade) |
| Audio in (Mini Jack) | x1 |
| Audio uit (Mini Jack) | x1 |
| Luidspreker | 10W x 1 |
| IR-ontvanger | x1 Voorzijde |
| Omgeving | |
| Afmetingen (BxDxH) | 353x290x144 (mm) |
| Gewicht | ≤ 4,8 kg |
| Normaal Stroomverbruik (Max) | 220W |
| Normaal Stroomverbruik (Typ.) | 210W |
| ECO Stroomverbruik (Max) | 170W |
| Voeding | AC 100 tot 240 V, 50/60 Hz |
| Stand-by Stroomverbruik | <0,5W |
| Lan Stand-by Stroomverbruik | <2,0W |
| Geluidsniveau (Typ./Eco.) | 35/33 dBA |
| Bedrijfstemperatuur | 0~40℃ |
| Kensington Beveiliging | Ja |
| Bevestigingsgat (Onderzijde) | Ja |
| Pakket | Afstandsbediening, Netsnoer, Snelstartgids, HDMI-kabel |