| Marka Adı: | SMX |
| Model numarası: | MX-DL4200U |
| Moq: | 1pc |
| Fiyat: | 846usd/pc |
| Ödeme şartları: | T/T |
| Tedarik Yeteneği: | 10000pcs/Monthly |
| Model numarası. | MX-DL4200U |
| Temel Özellik | |
| Parlaklık | 4200 lm |
| Yerel çözünürlük | Full HD, 1920 x 1080 |
| Kontrast oranı (FOFO) | Min. 20000:1 |
| Renk Göster | 30 bit (1,037,000(000 renk) |
| HDR | - Evet. |
| Lens (F=, f=mm) | F=2,5~2.66 f=22~25.42 |
| Görünüm oranı | Yerli 16.9 |
| Atma oranı | 1.475 ~ 1.753 |
| Zoom oranı | 1.2X |
| Yaşam süresi ((Normal) | 20,000 saat |
| Keystone | Dikey +/- 30 derece Yatay +/- 30 derece |
| Otomatik Anahtar | Evet (Uyarısal) |
| 4 Köşe Düzeltmesi | - Evet. |
| Projection Offset | 107%±5% |
| Çözüm desteği | VGA ((640 x 480) UHD ((3840 x 2160) |
| HDTV Uyumluluğu | 480i, 480p, 576i, 576p, 720p, 1080i, 1080p |
| Odaklama aralığı ((Resim boyutu) | Mekanik:40" (1.28M)-300" (10.10M) Optik: 50" (1.62M)-200" (6.71M) |
| Arayüz | |
| Bilgisayar (D-sub 15pin) | x1 |
| HDMI (2.0) | x 2 |
| LAN (RJ45) Crestron 2.0 | - Evet. |
| RS232 (DB-9pin) | x1 |
| USB (A tipi) | USB 2.0 (5V/1.5A) |
| USB (B tipi Mini) | x 1 (1 FW yükseltme için) |
| Ses içeri (Mini Jack) | x1 |
| Ses çıkışı (Mini Jack) | x1 |
| Konuşmacı | 10Wx 1 |
| IR Alıcı | x1 Ön |
| Çevre | |
| Boyutlar (WxDxH) | 353x290x144 mm |
| Ağırlık | ≤ 4,8Kg |
| Normal Güç Tüketimi (Max) | 220W |
| Normal Güç Tüketimi (Tip) | 210W |
| ECO Güç Tüketimi ((Max) | 170W |
| Güç kaynağı | AC 100-240 V, 50/60 Hz |
| Bekleme durumundaki güç tüketimi | <0,5W |
| Lan Bekleme durumundaki güç tüketimi | <2.0W |
| Akustik Gürültü (Tip/Eko.) | 35/33 dBA |
| Çalışma sıcaklığı | 0~40°C |
| Kensington Güvenlik | - Evet. |
| Montaj deliği (alt) | - Evet. |
| Paket | Uzaktan kumanda, güç kablosu, hızlı başlangıç kılavuzu, HDMI kablosu |