| Ονομασία μάρκας: | SMX |
| Αριθμός μοντέλου: | MX-L3300XT |
| Μούβ: | 1pc |
| Τιμή: | 458usd/pc |
| Όροι πληρωμής: | T/T |
| Ικανότητα προμήθειας: | 10000pcs/Monthly |
| Σχήμα | MX-L3300XT |
| Τεχνολογία οθόνης | Πίνακας LCD (x 3, R/G/B) |
| Πίνακες LCD | Σόνυ 3*0.63 |
| Φωτεινότητα | 3300 λουμένια |
| Απόφαση | XGA (1024*768) |
| Αντίθεση | 15000:1 |
| Δακτυλίδια | Φόρμουλα 1.8, f=6.08mm Σταθερό ζουμ, χειροκίνητος φακούς εστίασης |
| Ομοιομορφία | 90% |
| Ποσοστό ρίψης | 0.46: 1 (80" @ 0,75cm) |
| Αναλογία όψεων | 43 υποστήριξη 16:9 |
| Απόσταση προβολής | 0.50m~1.00m |
| Μέγεθος προβολής | 50100 ίντσες. |
| Δύναμη λάμπας (ζωή) | 218w (κανονικές 6000 ώρες, οικονομικές 10000 ώρες) |
| Διόρθωση βασικού σημείου | Β. ± 30° (χειροκίνητο) |
| Εισαγωγή | 1-HDMI, Βίντεο, 1-VGA, YCbCr/Component/S-Video (Συμμετοχή με VGA σε 1) |
| Αποδόσεις | ΑΕΠ (Συμμετοχή με ΑΕΠ στο 2) |
| Έλεγχος | RS232 |
| Συμβατότητα PC | VGA, SVGA, XGA, SXGA, WXGA, UXGA |
| Συμφωνία βίντεο | PAL, SECAM, NTSC 4.43, PAL-M, PAL-N, 480i, 480p, 576i, 576p, 720p, 1080p και 1080i |
| Συχνότητα σάρωσης | H: 15~100Khz, V: 48~85Hz |
| Ασύρματα | Κανονική λειτουργία 37dB, Οικονομική λειτουργία 33dB |
| Προβολή | Μπροστά, πίσω, επιφάνεια εργασίας, οροφή |
| Ομιλητές | NA |
| Κατανάλωση ενέργειας | Μέγιστο 270 Watt |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 100V - 240V @ 50 - 60Hz |
| Εργασιακή θερμοκρασία | 0°C - 40°C (πάνω από 35°C Πηγαίνετε σε λειτουργία ECO) |
| Θερμοκρασία αποθήκευσης. | -20°C - 60°C |
| Μέγεθος (W x H x D) | 34.7cm x 34.1cm x 10.9cm (13.6" x 13.4" x 5.6") |
| Βάρος | 4 κιλά |
| Τυποποιημένα εξαρτήματα | Δικτύωμα ρεύματος, τηλεχειριστήριο, καλώδιο VGA |