| Nazwa Marki: | SMX |
| Numer modelu: | MX-L3300XT |
| MOQ: | 1pc |
| Cena: | 458usd/pc |
| Warunki płatności: | T/T |
| Umiejętność dostaw: | 10000pcs/Monthly |
| Model | MX-L3300XT |
| Technologia wyświetlania | Panel LCD (x 3, R/G/B) |
| Panele LCD | SONY 3*0.63 |
| Jasność | 3300 lumenów |
| Rozdzielczość | XGA (1024*768) |
| Kontrast | 15000:1 |
| Obiektyw | F1.8, f=6.08mm Stałe zoom, obiektyw z ręcznym ustawianiem ostrości |
| Jednorodność | 90% |
| Współczynnik rzutu | 0.46: 1 (80" @ 0.75cm) |
| Proporcje obrazu | Obsługa 4:3, 16:9 |
| Odległość projekcji | 0.50m~1.00m |
| Rozmiar projekcji | 50:100 cali |
| Moc lampy (Żywotność) | 218w (Normalny 6000 godzin. Ekonomiczny 10000 godzin.) |
| Korekcja zniekształcenia trapezowego | V. ±30° (Ręczna) |
| Wejście | 1-HDMI, Video, 1-VGA, YCbCr/Component/S-Video (Współdzielone z VGA w 1) |
| Wyjście | VGA (Współdzielone z VGA w 2) |
| Sterowanie | RS232 |
| Kompatybilność z komputerami PC | VGA, SVGA, XGA, SXGA, WXGA, UXGA, WUXGA, Mac |
| Kompatybilność wideo | PAL, SECAM, NTSC 4.43, PAL-M, PAL-N, 480i, 480p, 576i, 576p, 720p, 1080p i 1080i |
| Częstotliwość skanowania | H: 15~100Khz, V: 48~85Hz |
| Hałas | Tryb normalny 37dB, Tryb ekonomiczny 33dB |
| Projekcja | Z przodu, z tyłu, na biurku, pod sufitem |
| Głośniki | Brak |
| Pobór mocy | Maks. 270 Watów |
| Zasilanie | 100V - 240V @ 50 - 60Hz |
| Temperatura pracy. | 0°C - 40°C (Powyżej 35°C przejdź do trybu ECO) |
| Temperatura przechowywania. | -20°C - 60°C |
| Wymiary (szer. x wys. x gł.) | 34.7cm x 34.1cm x 10.9cm (13.6" x 13.4" x 5.6") |
| Waga | 4Kg |
| Standardowe akcesoria | Kabel zasilający, pilot, kabel VGA |