| Merknaam: | SMX |
| Modelnummer: | MX-L550U |
| Moq: | 1pc |
| Prijs: | 750usd/pc |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T |
| Leveringsvermogen: | 10000pcs/Monthly |
| Specificatie | Detail |
| Modelnummer | MX-L550U |
| Projectiesysteem | 3LCD, 3-chip technologie |
| Helderheid | 5500 lumen |
| Inheemse resolutie | WUXGA (1920 x 1200) |
| Afmetingsgraad | 16:10 (standaard) / 4:3 (compatibel) |
| Lamptype en levensduur | USHIO 280W - 3000H (normaal) / 4000H (ECO) |
| Contrastverhouding | 10,000:1 |
| Keystone-correctie | Verticaal: ±30° / Horizontaal: ±15° |
| Werpverhouding | 1.29 ~ 2.11Het gaat om de volgende factoren: |
| Schermgrootte | 40" tot 300" (1,103m tot 13,705m) |
| Verplaatsing van de lens | Verticaal: ±45% (handmatig) / horizontaal: ±10% (handmatig) |
| Interfaces | VGA in (x2), HDMI (x2 met MHL-compatibiliteit), USB-A/B, RJ45, Audio in/out, RS232 en meer |
| Voorzitter | 1x10W ingebouwd |
| Stroomvoorziening | 100~240V @ 50/60Hz |
| Afmetingen en gewicht | 395x318x128 mm (WxHxD) /4,45 kg nettogewicht |
| Standaard accessoires | Stroomkabel, VGA-kabel, afstandsbediening, handleiding |
Ervaar filmgeluid zonder de rommel van externe kabels.10W geïntegreerde luidsprekerOntworpen om een kamer vol audio te leveren die overeenkomt met de schaal van je grote beeldscherm.
Perfecte geometrie in elke omgeving
Maak je geen zorgen over trapeziumvervorming.Onze geavanceerde verwerkingssuite stelt u in staat om het beeld opnieuw te vormen om perfect op uw scherm te passen.