| Nazwa Marki: | SMX |
| Numer modelu: | MX-L550U |
| MOQ: | 1pc |
| Cena: | 750usd/pc |
| Warunki płatności: | T/T |
| Umiejętność dostaw: | 10000pcs/Monthly |
| Specyfikacja | Szczegóły |
| Numer modelu | MX-L550U |
| System projekcji | Technologia 3LCD, 3 chipów |
| Jasność | 5500 lumenów |
| Właściwe rozdzielczość | WUXGA (1920 x 1200) |
| Współczynnik widmowy | 16:10 (standardowy) / 4:3 (kompatybilny) |
| Rodzaj i czas trwania lamp | USHIO 280W - 3000H (normalny) / 4000H (ECO) |
| Wskaźnik kontrastu | 10,000:1 |
| Korekta kluczowa | W pionie: ±30° / w poziomie: ±15° |
| Wskaźnik rzutów | 1.29 ~ 2.11/1 (70"@1.952m) |
| Wielkość ekranu | 40" do 300" (1,103m do 13,705m) |
| Zmiana obiektywu | W pionie: ±45% (ręcznie) / poziomo: ±10% (ręcznie) |
| Interfejsy | VGA w (x2), HDMI (x2 z kompatybilnością MHL), USB-A/B, RJ45, Audio in/out, RS232 i więcej |
| Prezes | 1x10W wbudowane |
| Zasilanie | 100~240V @ 50/60Hz |
| Wymiary i waga | 395x318x128 mm (WxHxD) / 4,45 kg masy netto |
| Standardowe akcesoria | Kabel zasilający, kabel VGA, pilota, manualny |
Wykonuj dźwięk filmowy bez komplikacji zewnętrznych przewodów.Zintegrowany głośnik o mocy 10 WZaprojektowane do dostarczania dźwięku wypełniającego pokój, który pasuje do skali twoich obrazów na dużym ekranie.
Doskonała geometria w każdym środowisku
Nie martw się o zniekształcenie trapezoidalne, niezależnie od tego, czy masz projektor na stole, wysokiej półce, czy pod kątem.Nasz zaawansowany zestaw przetwarzania pozwala zmienić kształt obrazu, aby idealnie pasował do ekranu.