| Ονομασία μάρκας: | SMX |
| Αριθμός μοντέλου: | MX-L550U |
| Μούβ: | 1pc |
| Τιμή: | 750usd/pc |
| Όροι πληρωμής: | T/T |
| Ικανότητα προμήθειας: | 10000pcs/Monthly |
| Προδιαγραφές | Λεπτομέρειες |
| Αριθμός μοντέλου | MX-L550U |
| Σύστημα προβολής | Τεχνολογία 3LCD, 3 τσιπ |
| Φωτεινότητα | 5500 λουμένια |
| Εθνική ανάλυση | WUXGA (1920 x 1200) |
| Αναλογία όψεων | 16:10 (Standard) / 4:3 (συμβατό) |
| Τύπος λαμπτήρα και διάρκεια ζωής | USHIO 280W - 3000H (φυσιολογική) / 4000H (ECO) |
| Αντιδιαστολή | 10,000:1 |
| Σωστή διόρθωση | Βιόμετρο: ±30° / Οριζόντιο: ±15° |
| Αναλογία ρίψης | 1.29~2.11Προς το παρόν, η Επιτροπή δεν έχει λάβει καμία απόφαση. |
| Μέγεθος οθόνης | 40" έως 300" (1,103m έως 13,705m) |
| Μετατόπιση φακού | Βιόρειος: ±45% (χειροκίνητο) / οριζόντιος: ±10% (χειροκίνητο) |
| Διασύνδεση | VGA (x2), HDMI (x2 με συμβατότητα MHL), USB-A/B, RJ45, Audio in/out, RS232 και άλλα |
| Ομιλητής | Ενσωματωμένο 1x10W |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 100~240V @ 50/60Hz |
| Μέγεθος και βάρος | 395x318x128 mm (WxHxD) / 4,45 kg καθαρού βάρους |
| Τυποποιημένα εξαρτήματα | Διάταξη ηλεκτρικής ενέργειας, καλώδιο VGA, τηλεχειριστήριο, χειροκίνητο |
Ο προβολέας μας διαθέτει υψηλής απόδοσηςΕνσωματωμένος ηχείο 10WΣχεδιασμένο για να παρέχει ήχο που γεμίζει το δωμάτιο που ταιριάζει με την κλίμακα των οπτικών σας μεγάλης οθόνης.
Τέλεια Γεωμετρία σε Κάθε Περιβάλλον
Είτε ο προβολέας σας βρίσκεται σε ένα πλάι τραπέζι, ένα υψηλό ράφι, ή τοποθετημένος σε μια γωνία,Η προηγμένη σουίτα επεξεργασίας σας επιτρέπει να αναδιαμορφώσετε την εικόνα για να ταιριάζει τέλεια στην οθόνη σας..